Jak nie dać sobą manipulować

Jak nie dać sobą manipulować • Ebook • PDF

Christel Petitcollin240 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
Udostępniono0
download ebook download audiobook
what going on?
Autor książki

Gdzie pobrać ebook Jak nie dać sobą manipulować Christel Petitcollin pdf epub mobi?

Kolejny przewodnik autora bestsellera „Jak myśleć mniej”. Każdy z nas może stać się ofiarą manipulatora, szczególnie osób nadpobudliwych psychicznie, takich jak ty. Być może już zauważyłeś, że w pobliżu jest osoba, która próbuje cię skrzywdzić? Czasami trudno jest odróżnić oczywistą życzliwość od manipulacji. Na szczęście ebook Jak nie dać sobą manipulować pomaga rozpoznać toksycznych ludzi wokół ciebie i uwolnić się od ich kontroli. Manipulowanie z innymi jest zarówno przerażające, jak i fascynujące. Nie co więcej w tym temacie dowiesz się także w książce „Dwa psy przeżyły„. Może przybierać różne formy: od szantażu emocjonalnego w rodzinie lub w pracy, do dominacji osoby w związku, do nadmiernego poddania się silnemu wpływowi przyjaciela.

Psychologiczny punkt widzenia

Na każdym etapie naszego życia poznamy ludzi, którzy chcą nas wykorzystać do osiągnięcia własnych celów. Ich techniki – zarówno proste, jak i wyrafinowane – są niezwykle skuteczne, dlatego wiele osób żyje w toksycznych związkach, nie wiedząc o tym. Czy czujesz się niespokojny, zestresowany i zdezorientowany? Możliwe, że gdzieś obok ciebie znajduje się manipulator, który pozbawia cię pozytywnej energii. Ebook jak nie dać sobą manipulować oparta jest na historii ofiary manipulacji i ma na celu ochronę i ochronę twojej intelektualnej niezależności. Naucz się rozpoznawać manipulatorów, rozszyfrowywać myśli psychopatyczne i opracowywać strategie, które pomogą ci radzić sobie z nieprzyjaznymi ludźmi. Pamiętaj, że twoje zdrowie i komfort psychiczny muszą być najważniejsze!

Życiowy problem i przyziemne rozwiązania

Jak często poddajemy się manipulacji, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Sedno całej sprawie manipulacji wyjaśnia ebook Jak nie dać sobą manipulować. Christel ma do czynienia z ofiarami manipulacji psychicznych od bardzo dawna i czasami po wielu latach spotyka swoich byłych klientów. Często ludzie są kierowani sercem i wpadają w pułapkę innego manipulatora. W książce znajdziemy uzasadnienie, dlaczego im bardziej inteligentni ludzie są bardziej podatni na manipulacje. I wydaje się, że inteligentna osoba powinna być w stanie uniknąć takich sytuacji. Przeciwnie, autorka mówi nam wszystko, co wie o manipulatorach. Jak to robimy wolne od ich wpływu, kiedy dowiemy się, kim naprawdę są, co, jak i dlaczego to robią. Przyjaciele najczęściej nas upokarzają np. w czasie szkoły ukradli nam coś, zawstydzili się przed innymi studentami lub drażnili nas. Obecnie manipulatorzy mogą wyrządzić znacznie większe szkody niż 20 lub 30 lat temu.

Jak nie dać sobą manipulować ebook PDF

Jak nie dać sobą manipulować doci to arcydzieło tego autora. Można powiedzieć, że urzekła czytelników na całym świecie. Jednak w Polsce książka Jak nie dać sobą manipulować zrobiła chyba jeszcze większą furorę. Nie wszyscy lubią takie gatunki ale ten tytuł musi znaleźć się na Twojej liście do przeczytania. Możemy podziwiać tutaj naprawdę świetną fabułę. Ta książka jest świetnie napisana przez co czyta ją się z łatwością. Mole książkowe są wstanie przeczytać ją w jeden wieczór. Autor nazwa postarał się bardzo pisząc te ciekawą książkę. Wszyscy fani są ciekawy czy kiedykolwiek powstanie ekranizacja tej powieści.

Gdzie pobrać ebook Jak nie dać sobą manipulować za darmo?

Jak nie dać sobą manipulować moim zdaniem będzie miała jedną z najlepszych sprzedaży w tym roku. Może pobić różne rekordy. Znajdziecie ją w dobrych księgarniach, empiku i wielu innych miejsach. Natomiast jeżeli chodzi o wersję na czytnik to śmiało znajdziecie ją w naszej bibliotece online. Ludzie uwielbiają ebook Jak nie dać sobą manipulować za wszystko. Za to, że tak przyjemnie się ją czyta, za fabułę i za bohaterów, którzy poruszają mocno naszą wyobraźnię. To ogromna dawka humoru i grozy. To z pewnością pewna zabawa uczuciami czytelnika. Właśnie dlatego ebook Jak nie dać sobą manipulować PDF jest tak dobra!

Nielimitowane ebooki i audiobooki!

Klimat tej książki jest miejscami bardzo mroczny. Nawet Ci, któzy nie lubieją czytać stwierdzili, że to jest fenomem wśród książek. Wiele osób do czytania zaczęło używać czytników do ebooków, no Kindle od Amazon. A Wy jak? Wolicie czytać elektroniczne książki czy jednak wolicie klasyczne wersje z miękiej lub twardej okładce? Zdania na ten temat są podzielone. Gdybyście jednak chcieli pobrać Jak nie dać sobą manipulować na swój czytnik to nie ma nic prostszego. Wystarczy szybka rejestracja, aby pobierać ebooki i audiobooki bez limitu. To jeszcze lepsza alternatywa do serwisów takich jak EmpikGo, BookBeat, Legimi, Storytel czy Virtualo. W tej bibliotece znajdziesz dużo więcej ciekawych książek, tzn ebooków.

Jak nie dać sobą manipulować pobierz ebook EPUB, MOBI, PDF

Oczywiście Jak nie dać sobą manipulować pdf-x jest też do pobrania w formatach epub i mobi. Jeżeli lubisz słuchać to możesz pobrać wersję Jak nie dać sobą manipulować jako audiobook. To tak samo fajne zajęcie jak oglądanie filmów i seriali online na Zalukaj lub Zerion. Czytnik ebooków to świetny gadżet, który każdy mol książkowy powinienen mieć. Wystarczy włożyć go do torebki czy plecaka. To tak jakby zabrać na urlop całą swoją domową biblioteczke. Z tą różnicą, że tam nam się zmieści w małym plecaku. Oprócz Jak nie dać sobą manipulować PDF znajdziesz inne tytuły tego autor nazwa. Jeżeli lubicie gatunki tego typu to wyszukujcie ebooki po kategorii. Ta biblioteka online to zbiór najlepszych dzieł najlepszych ale i niszowych pisarzy z całego świata. Możesz czytać książki autorów z Polski, USA, Meksyku, a nawet z Japonii.

N/A

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Nie zaczęło się od ciebie – Mark Wolynn
Jak przestać się bać – Ellen Hendriksen
48 praw władzy – Robert Greene
Miej wyje**ne, będzie Ci dane. O trudnej sztuce odpuszczania