Archistorie. Jak odkrywać przestrzeń miast?

Archistorie. Jak odkrywać przestrzeń miast?

Autor: Gajda Radosław, Szcześniak Natalia
Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

Pliki epub to grupy plików w formacie html, gdzie każdy element dostosowuje się do ustawień czytnika

PDF zaś jest skompresowany jako całość i nie pozwala na skalowalność - powiększanie lub pomniejszanie elementów - w zależności od rozdzielczości ekranu. Ale mają też ograniczenia odnośnie otwierania innych formatów niż preferowanych przez daną księgarnie - w Kindle jest to format AZW, w przypadku czytnika Empiku są to PDF, FB2, TXT, ePub. Oferujemy ebooki w najpopularniejszych formatach: MOBI (przeznaczony na czytniki Kindle), EPUB (przeznaczony na czytniki PocketBook, KOBO, inkBOOK) oraz PDF, a także audiobooki w formacie mp3. Z tego powodu Klienci, którzy wcześniej kupowali PDF-y, będą teraz mieli szansę spróbować innych formatów i znajdą w swojej bibliotece EPUB i MOBI (jeżeli są one udostępniane przez Wydawcę).

PDF jest niewygodny w użytkowaniu na czytnikach, słabo się skaluje i może z powodzeniem zostać zastąpiony przez format EPUB

Znak wodny został wprowadzony również dla formatu PDF, ale nie jest on przez Virtualo formatem rekomendowanym Klientom, a co za tym idzie baza tytułów w tym formacie nie będzie się znacznie powiększać. Dlatego treść ebooków zapisanych w formacie epub i MOBI dostosowuje się do szerokości ekranu, zaś otwierając ebooka w formacie PDF możecie mieć problem z czytaniem. Dzięki temu nie tylko zrobisz u nas zakupy, ale również przeczytasz e-booki, Archistorie, Jak, odkrywać, przestrzeń, miast, ebook, pobierz, pdf, autor, książka, mobi, epub, download, 2018, nowość, powieść, literatura, młodzież, dorośli, dzieci, chomikuj, torrent posłuchasz audiobooków, a także zobaczysz video kursy Skorzystaj z naszych darmowych aplikacji mobilnych na urządzenia z systemem Android lub iOS Aplikacja

Ebookpoint to sklep, darmowy czytnik ebooków

audiobooków, a także player kursów video. Nauki, jakie pobierają bohaterowie, bitwy i pojedynki, które toczą, ich niekończące się uczty, wędrówki, sądy, żarty, fortele, parodystyczne debaty z ówczesnymi autorytetami - wszystko to służy autorowi za kanwę dla swobodnej, niczym niekrępowanej satyry na cały otaczający go świat. Autorzy uważają, że kobiety są wyraźnie głupsze i mniej twórcze niż mężczyźni, że ich podstawową rolą jest rodzenie i wychowywanie dzieci oraz służenie mężowi, a podstawowym zainteresowaniem upiększanie się i plotkowanie.

Sortując zaś e-booki pod względem procesu czytania możemy łatwo

(w przypadku sporej biblioteczki) odnaleźć pozycje, które obecnie czytamy (lub czytają także inni domownicy korzystający z tabletu). Z myślą osobach, które zastanawiają się, która aplikacja otwierająca pliki EPUB czy MOBI będzie dla nich odpowiednia, postanowiłem pokrótce przedstawić wady i zalety pięciu bezpłatnych appek z Google Play Store. Dodatkowo utrudnia nam życie - książki zabezpieczone DRM można wyświetlić na 6 urządzeniach (+1 co roku), mamy ograniczoną liczbę stron, które możemy drukować czy wręcz ilość stron, które możemy wydrukować w ciągu dnia lub w ogóle jesteśmy tej możliwości pozbawieni. Jedna z nich jest „przypisana” do sklepu - np. czytnik Kindle Amazona czy Archistorie, Jak, odkrywać, przestrzeń, miast, ebook, pobierz, pdf, autor, książka, mobi, epub, download, 2018, nowość, powieść, literatura, młodzież, dorośli, dzieci, chomikuj, torrent czytnik firmy TrekStor Empiku Charakteryzują się tym, że mają zainstalowane oprogramowanie pozwalające na wygodne korzystanie z danej księgarni z poziomu urządzenia (pod warunkiem posiadania możliwości połączenia z Internetem). Jak użyjesz programu Mobipocket Reader to wtedy można w innych też, ale ogólnie ePUB jest bardziej dostosowany. Niepodważalną zaletą ebooków jest to, że po dokonaniu opłaty można od razu mieć go u siebie - każdej porze dnia i nocy. Podobną funkcjonalność zapewnia czytnik oferowany przez polską firmę Archistorie, Jak, odkrywać, przestrzeń, miast, ebook, pobierz, pdf, autor, książka, mobi, epub, download, 2018, nowość, powieść, literatura, młodzież, dorośli, dzieci, chomikuj, torrent Arta Tech - inkBOOK Classic 2. Tutaj także mamy ekran E-Ink Carta przekątnej 6 cali i rozdzielczości 800x600 pikseli oraz bez podświetlenia (to jest dostępne w droższych modelach).

Opis

Ocena 7.2 1 862 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona