Chłopak taki jak ty

Chłopak taki jak ty

Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

Konwerter MOBI na EPUB może pomóc w konwersji wielu dokumentów i ebooków

z formatów Kindle MOBI na EPUB, a następnie przeczytać więcej książek MOBI na iPadzie, iPhonie, Nooku, urządzeniach Sony eReader itp. EPUB i MOBI to najpopularniejsze czytanie e-książek na urządzeniach i tabletach eReader. Najszybszym sposobem przesyłania e-booków jest wysłanie wiadomości e-mail z komputera na urządzenie z systemem iOS, ale odkryjesz, że kilka dodatkowych aplikacji jest potrzebnych, abyś mógł odczytać pliki i zapewnić kompatybilność nie tylko z formatem epub i mobi, ale prawie każdy inny typ pliku ebooka, który możesz napotkać. Jest to jeden z najpopularniejszych formatów eBooków i jest powszechnie używany przez różnych sprzedawców detalicznych i obsługiwany przez wszelkiego rodzaju urządzenia, w tym Adobe Digital Editions, Kobo eReader, aplikację Apple iBooks, Sony Reader,…. Jednak dobrze znana seria Amazon Kindle go nie obsługuje. Konwertuj, pobieraj i wysyłaj strony internetowe do pliku e-booków (PDF, ePub, mobi / Kindle). Jeśli nie chcesz instalować żadnej aplikacji innej firmy na swoim komputerze, możesz wybrać internetowy konwerter e-booków, który pomoże Ci bezpośrednio przekonwertować pliki EPUB i Mobi na PDF online, co jest całkowicie bezpłatne. Obsługuje różne formaty plików, od obrazów (jpg, bmp, gif, png), filmów (mp4, avi, 3pg, ogg) po książki elektroniczne (chm, mobi, epub, pdf) i wiele innych formatów. Formaty, które idealnie tworzyłbyś dla ebooków, to PDF, EPUB - używane przez urządzenia takie jak iPad, oraz MOBI - używane przez Kindle. Konwertuj pliki PDF, ebooki od innych czytelników lub po prostu zwykły tekst do formatu ePub. Sumatra PDF obsługuje czytanie e-książek w formacie ePub i Mobi (Kindle). Obsługuje obecne formaty e-czytników głównego nurtu ebooków, na przykład: EPUB, MOBI, AZW, Kindle, PDF i tak dalej. Wygodnie jest przekonwertować epub na pdf lub format mobi na txt. Każdy eBook Converter to profesjonalne narzędzie eBook, które może usunąć DRM z eBooków Kindle, Adobe, Kobo i Nook oraz przekonwertować do 24 formatów wejściowych (w tym EPUB) na bez DRM AZW3, PDF, MOBI, EPUB, TXT i KFX format w partii. Pobierz e-książki w formacie Pdf, epub, tuebl i mobi za darmo lub przeczytaj e-książki online, dostępne dla kindle i ipad.

Dlatego większość urządzeń i aplikacji e-Reader, takich jak Apple iBooks

Barnes & Noble's Nook, Adobe Digital Editions, Aldiko na Androida (łącznie jest ich prawie 300). O Kindle MOBI: Urządzenia Kindle nie obsługują formatu pliku EPUB używanego przez wiele innych czytników e-booków. Konwerter MOBI na EPUB umożliwia czytanie książek Kindle na większej liczbie czytników lub przesyłanie książek Kindle MOBI na inne urządzenia. Przepuszczalne e-książki pozwalają czytnikowi na zmianę rozmiaru tekstu i są dostępne we wszystkich urządzeniach Kindle i darmowych aplikacjach do czytania Kindle. Podczas gdy format epub jest używany przez większość urządzeń do czytania ebooków, format mobi lub format Kindle jest typem pliku, który można dodawać i odczytywać na Kindle.

Opis

Dzień, w którym powinna zginąć, był tym samym dniem, w którym rozpadła się jej familia, a Josselyn Winters przestała być miłą dziewczynką z sąsiedztwa, organizującą wyścigi dla wszystkich dzieci. Tego samego dnia zniknął też Christopher, chłopiec, który uratował jej życie.

Osiem lat po dniu, który pogrzebał jej czasy dzieciństwa Joss spotyka nowego ucznia szkoły do której uczęszcza. Chociaż Wes wydaje się kimś nieznanym, to dziewczyna jest nim bardzo podekscytowana. Wydaje jej się, że zna go doskonale. Przyciąga ich do siebie jakaś siła, jakby dzielili tragiczne wspomnienie. Dlaczego więc chłopak przedstawia się innym imieniem, skoro na Joss spoglądają oczy Christophera? Czy bohater z jej dzieciństwa wrócił, aby uratować ją po raz drugi?

A co było potem? Dowiecie się czytając …

Ocena 7.3 2380 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona