Deadpool Tom 9 Wszystko, co dobre

Deadpool Tom 9 Wszystko, co dobre

Autor: Gerry Duggan, Brian Posehn
Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

Kindle to epub pdf Mobi converter może pomóc użytkownikom w czytaniu ich książek Kindle

na wielu urządzeniach e-czytników; może konwertować książki Kindle na inne główne formaty plików ebook. Użytkownik może przeglądać e-book Kindle na innym komputerze lub urządzeniu, użytkownik może również drukować e-book Kindle bez ograniczeń DRM, obsługuje plik Kindle DRM pobrany w Kindle dla PC i pliki mobi nodrm, konwertować do PDF ePUB Word Text Plik w formacie HTML z 1 kliknięciem, czytaj zakupione książki elektroniczne Kindle na dowolnym urządzeniu. Ale nie martw się, wszystko się zmieniło dzięki wyjściu Any eBook Converter Jest to uniwersalny konwerter eBooków, który pomaga użytkownikom ominąć ograniczenia DRM z chronionych plików eBooków (w tym eBooków Nook, Kindle, Adobe i Kobo), podczas gdy konwertowanie ich na inne popularne formaty, takie jak EPUB, PDF, MOBI, AZW3, KFX lub TXT Dzięki temu inteligentnemu narzędziu możesz łatwo usunąć DRM z książek Nook i przekonwertować je na format MOBI bez użycia innych programów. Ebook jest jednym z dwóch formatów plików, które mają być używane z urządzeniami i aplikacjami e-czytnika, takimi jak Amazon Kindle lub Apple iBooks. Ten konwerter ePub pozwala na konwersję dokumentów PDF, dokumentów i innych typów dokumentów i e-booków do formatu ePub, standardowego formatu e-booków, obsługiwanego przez wiele czytników ebooków, w tym iPada, iPhone'a, iPoda, Sony Reader, BeBooka, Nooka, Kobo (dla Kindle użyj mobi). - Ebooki są powszechnie rozpowszechniane jako proste pliki PDF, które można pobrać, a następnie przeczytać na komputerze lub innych urządzeniach za pomocą dowolnego z kilku darmowych czytników PDF. Kindle to epub pdf Mobi converter obsługuje Kindle Azw, Kindle MOBI, Adobe PDF i inne formaty Kindle, dzięki czemu możesz łatwo konwertować książki Kindle na inne popularne formaty ebooków. Epubsoft ebook na EPUB PDF MOBI Converter na Mac zapewnia użytkownikom Mac najlepszy konwerter Ebook dla komputerów Mac do konwersji dowolnych plików EPUB, PDF AZW, MOBI z Adobe Digital Editions, Amazon Kindle, Sony e-Reader, Kobo, N&B Nook i innych e czytniki. EBook Converter Bundle to narzędzia do konwertowania epub / azw / pdf ebook do pliku epub / mobi / rtf / text, wsparcie eBooków zakupionych w Kindle, Nook, Google Play, Sony, Kobo i innych e-sklepach internetowych. Kindle Comic Converter to aplikacja, która umożliwia przekształcenie plików PNG, JPG, GIF, CBZ, CBR i CB7 w e-booki w formacie EPUB lub MOBI.

Książki EPUB, PDF i Kindlle MOBI

przekonwertowane z innych formatów lub pobrane z witryn torrentowych czasami są zakrywane, co nieuchronnie czyni całą podróż do czytania e-booków mniej satysfakcjonującą. Format ebooków EPUB o otwartym kodzie źródłowym jest świetny do udostępniania książek między różnymi czytelnikami i ułatwia życie czytelnikom na ogół - ale Amazon Kindle, duży gracz, nie obsługuje go. Na szczęście istnieje bezpłatne, łatwe obejście: Calibre, narzędzie do zarządzania i konwersji e-booków, które umożliwia szybkie przeniesienie książek EPUB do Kindle. PDF to Kindle Converter konwertuje PDF do Kindle Books w najszybszy sposób, a następnie możesz czytać pliki PDF na dowolnym czytniku Kindle lub aplikacjach.

Obsługuje różne formaty plików, od obrazów (jpg, bmp, gif, png)

filmów (mp4, avi, 3pg, ogg) po książki elektroniczne (chm, mobi, epub, pdf) i wiele innych formatów.

Opis

Po spotkaniu z Zenpoolem Wade Wilson popadł w typową posępność życia. Nie ma rady – pora wrócić na właściwe tory i zacząć pracować.  Nasz regenerujący się degenerat wyrusza na Bliski Wschód, gdzie tylko pozornie łatwa praca dla korporacji energetycznej zmienia się w okropieństwo. Tymczasem wrogowie Deadpoola nie zamierzają spać. Ultimatum planuje krwawą zemstę i bynajmniej nie ma zamiaru poprzestać na jednym morderstwie.

Za scenariusz tego albumu odpowiadają Brian Posehn (popularny amerykański komik znany z kina i telewizji) i Gerry Duggan (Hulk, Nova, Hawkeye vs Deadpool). Autorami rysunków są Salva Espin (Deadpool & the Mercs for Money) i Mike Hawthorne (Queen & Country).

Ocena 7.8 928 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona