Hashimoto na widelcu

Hashimoto na widelcu

Autor: Magdalena Makarowska
Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

Ponadto, opisy te zawierają także informację tym, w jakim formacie możliwe jest pobranie danej książki (najczęściej jest to format PDF, MOBI lub ePub

ale także jej nagranie dźwiękowe) oraz z informacją dotyczącą jej sponsora. to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Po klasyki można sięgnąć na Project Gutenberg , ogromną bazę darmowych e-książek lub Open Library , gdzie można także bezpłatnie wypożyczać niektóre książki elektroniczne, które nie są dostępne w domenie publicznej. Książki (dostępne jako HTML, TXT, EPUB, MOBI, Plucker, QiOO Mobile, a także do przeglądania online) ułożone są tutaj na wirtualnych półkach, odpowiadających konkretnym kategoriom, np. książki dla dzieci, książki historyczne, książki kucharskie, kryminały, książki charakterze religijnym…, poprzez które przechodzimy do listy autorów, a następnie ich poszczególnych dzieł. Wśród urządzeń, które znaleźć możemy na rynku, dostępne są zarówno urządzenia, które odczytują wyłącznie ten format dokumentów, jak i czytniki, które poradzą sobie z odczytywaniem innych plików. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, uczniem, pracownikiem, który każdego dnia przegląda setki dokumentów czy też po prostu miłośnikiem książek z pewnością często zdarza ci się zmierzyć z koniecznością zapoznania się z tekstem, który zapisany jest w pliku formacie PDF. Biblioteka zawiera wszystkie książki, serie książek, pliki PDF i książki audio kupione przez Ciebie w Księgarni lub dodane ręcznie.

Można tu odnaleźć znajomych z Facebooka, obserwować co czytają

zbierać książki na wirtualnych półkach (także skanując kod kreskowy), planować czytanie, a nawet informować znajomych postępie, jeśli mamy ochotę podzielić się takimi szczegółami. Niemniej możliwość zapisania obszernych dokumentów w jednym pliku PDF, po którym poruszanie się dzięki zakładkom (bookmarks) i wewnętrznym odnośnikom ( hiperłączom ) jest ułatwione, sprawia, że format coraz częściej stosowany jest również do prezentacji on-line (czytania na ekranie). Podsumowując, zakup czytnika do PDF to dobra decyzja, dzięki której możesz znacznie efektywniej uczyć się, pracować lub po prostu przyjemnie spędzać wolny czas. Włącz opcję iCloud Drive, aby synchronizować pliki PDF, pliki EPUB i książki utworzone przy użyciu aplikacji iBooks Author, których nie kupiono w Księgarni, ale które zostały dodane do biblioteki na różnych urządzeniach. Bezpłatna aplikacja Adobe Acrobat Reader DC pozwala nie tylko przeglądać pliki PDF, ale także umożliwia ich drukowanie, podpisywanie i oznaczanie notatkami. Ponieważ iBooks to bardzo dogodne narzędziem do czytania, ludzie pytają, co powinni zrobić, by przesłać pliki PDF ze swojego komputera do telefonu iPhone lub iPad iBooks, aby móc czytać książki w dowolnym miejscu i dowolnej porze. Winne jest złe łamanie pdf, powszechne w polskich ebookach - rozwiązanie jak wspominałem wyżej: PDFtoEPUB; program można pobrać za darmo, trzeba się tylko zarejestrować. Książki są zwykle prezentowane w taki sposób, że można wybrać konkretne tłumaczenie, co przy niektórych dyskusjach bywa kluczowe (kto się kłócił wyższość piaskali nad czerwiami doskonale wie co chodzi). Alku, zgadzam się co do różnorodności PDF'ów, co do tego że fajnie jest mieć wyższą rozdzielczość, ale z reguły i tak czytasz teksty większą czcionką, a przy dobrym powiększaniu PDF'a i przy większych czcionkach (np 3-4mm wys litery), ta rozdziałka ma znikome znaczenie moim zdaniem.  

Opis

Wiesz już, że jesteś „motylkiem” – zdiagnozowano u ciebie chorobę Hashimoto. Nie masz pojęcia, co właściwie powinnaś jeść, a czego nie? Czujesz się przytłoczona zmianami, które powinnaś wprowadzić? Masz problem z utrzymaniem prawidłowej masy ciała? Jeśli na którekolwiek z tych trzech pytań odpowiedziałaś „tak”, ta książka to najlepszy wybór
Znana i lubiana dietetyczka-hedonistka, Magdalena Makarowska, która pomogła już tysiącom pacjentów, tym razem bierze na warsztat chorobę Hashimoto. Dzięki jej książce zrozumiesz swoje schorzenie, nauczysz się samodzielnie dokonywać właściwych wyborów żywieniowych oraz prowadzić odpowiedni styl życia i przekonasz się, że nie jest to szczególnie trudne ani nie wymaga wielu poświęceń. Podczas lektury dowiesz się także ważnych rzeczy na temat insulinooporności i jelita wrażliwego, które często współwystępują z chorobą Hashimoto. Dodatkowym wsparciem dla czytelników jest część napisana przez psycholożkę, która na co dzień pracuje z „motylkami”.

  • Ponad 300 przepisów, także w wersji wege
  • Jadłospisy dzienne na 2 miesiące
  • Porady psychologa wspomagające osoby chore na Hashimoto

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Ocena 6.9 423 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona