Jak mniej myśleć

Jak mniej myśleć

Autor: Christel Petitcollin 232 STRON
Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

Gdzie pobrać Jak mniej myśleć ebook PDF?

Książka, która pokazuje Jak mniej myśleć niż pozostali ludzie żyjący w pędzie. Różnica w postrzeganiu rzeczywistości zależy od wielu czynników. Jeden ma globalny pogląd, podczas gdy drugi widzi tylko część rzeczywistości na raz. Jako para, psychicznie ekspensywni będą musieli znaleźć kolejną psychicznie nad ekspresyjną, inaczej może to być skomplikowane.

Komercyjna wersja ebooka

Podekscytowanie trenerów, pochwała dla homeopatii, rażące uproszczenia i stereotypowa polaryzacja ludzi do normalnych, nadmiernie wydajnych i manipulatorów to tylko wierzchołek góry lodowej w tym ebooku. Nie jestem psychologiem, interesuję się psychologią, ale znajduję tak wiele uproszczeń i treści, które są niezgodne ze współczesną nauką. Nie wspominając o tym, że autorka przeczy sobie w niektórych fragmentach.

Leniwiec w wersji PDF zdał egzamin

Leniwe umieszczenie na czarującej niebieskiej okładce prawdopodobnie opierało się na kulturowym stereotypie tego zwierzęcia - zrelaksowanego roślinożercy, który mimo całego świata nie spieszy się i ceni sobie spokój. Przesłanie przeznaczone dla potencjalnych czytelników jest zatem jasne - rozluźnij się - i przedstawione w widoczny i uspokajający sposób. Ale nie byłbym sobą, gdybym nie kwestionował tego spostrzeżeniami. Na przykład w kontekście „mniej myśleć” wydaje się, że leniwce różnią się od większości ssaków. Inaczej regulują temperaturę (przechodząc od słońca do cienia i odwrotnie), żyją „do góry nogami” i prowadzą samotną egzystencję - innymi słowy, są wyobcowanymi istotami pozaziemskimi (a może selektywnymi geniuszami). świadome?). Bar pod kogutem Josha Grishama został napisany zupełnie w inny sposób, co wpływa na jego ocenę.

Książka do góry nogami

Przez lata szukałem odpowiedzi na wiele „dlaczego”, „dlaczego”, „kiedy”, „kiedy”, „kiedy” i wiele, wiele innych. Przeżyłem miliony alternatywnych wersji życia w mojej głowie. Większość z nich poszła bardzo dramatycznie. Jest to prawdopodobnie największa klątwa mojej nadpobudliwości: tworzenie wariantów przyszłości w oparciu o najgorsze scenariusze. Często te scenariusze mają bardzo złe połączenie w rzeczywistości, nie tak jak w książce Miłość leczy rany.

O zaletach ebooka do pobrania

Gdy zastanawiam się, ile niebezpieczeństw czai się na drodze i oczami mojej wyobraźni, nagle widzę, jak ktoś na autostradzie się odrywa, jak tracę moc w samochodzie, jak hamulce przestają działać, jak przekraczam barierę przeciwny pas, gdy mój samochód rozbija tankowiec, który ma przebicie i przekracza kilkadziesiąt metrów, aby mnie zatrzymać. Boisz się, no ale cóż - to tylko ułamek absurdalnych historii w mojej głowie. Widzę większość z nich - moment, w którym trwają - jakby mogły być prawdziwe. Niestety jeśli kupisz ebook jak mniej myśleć w PDF to nie dowiesz się tyle samo.

Opis

 • Za dużo myślę.
 • Moi drodzy mówią, że zwariowałem i zadaję zbyt wiele pytań.
 • W mojej głowie zawsze coś się dzieje – czasem marzę o tym, aby nacisnąć przełącznik umysłu.
 • Mam wrażenie, że pochodzę z innej planety.
 • Nie mogę znaleźć miejsca dla siebie.
 • Czuję się niezrozumiany.

  Czy przynajmniej jedno z tych zdań Cię opisuje? W takim przypadku prawdopodobnie rozpoznajesz się w psychologicznie nadpobudliwym profilu. Nadproduktywność może być bardzo stresująca, ale twój mózg – ten, który myśli za dużo – jest prawdziwym skarbem. Jego subtelność, złożoność i szybkość, z jaką działa, są naprawdę niesamowite, a pod względem wydajności można je porównać do silnika Formuły 1!
  Ale samochód wyścigowy nie jest zwykłym samochodem. Jeśli ktoś prowadzi ich niezręcznie, może być kruchy i niebezpieczny. Potrzebuję pierwszorzędnego kierowcy i toru, na którym mogę osiągnąć swój potencjał.

  Jak dotąd mózg prowadził cię przez wersety. Nadszedł czas, abyś przejął kontrolę od dzisiaj. Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z niezwykłych możliwości twojego umysłu, które do tej pory wydawały się niemożliwe do zrozumienia! Ponadto poczujesz ulgę i wreszcie weź głęboki oddech i zaakceptuj siebie i swój fantastyczny umysł.

Ocena 6.9 5931 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona