LastMan. Tom 2

LastMan. Tom 2

Autor: Michael Sanlaville, Bastien Vives 216 STRON
Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

Krótka historia

Nieco ponad dwanaście lat temu zacząłem romans z mangą. Jest to tak ogólne i ogólne, że mówi, że nieco ponad trzydzieści lat temu zacząłem romans z kobietami. Jest to po prostu ogólne i niezobowiązujące, aby być prawie całkowicie bez znaczenia. Naprawdę, prawdopodobnie zaczęło się to w momencie, gdy podniosłem swój pierwszy numer Power Pack jako czwartej klasy i zdałem sobie sprawę, że komiksy mogą przedstawiać ewoluujące historie. Może zaczęło się to wcześniej, kiedy przeczytałem Opowieści z Narnii i książkę Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia jako drugiej klasy i zdałem sobie sprawę, że opowieści mogą być długie, mogą przeskakiwać chronologicznie i nawet nie muszą podążać za jedną postacią przez cały czas.

Gdzie można pobrać ebook LastMan. Tom 2?

Może mój romans z mangą zaczął się od momentu, w którym po raz pierwszy związałem ze sobą ciąg liter, tworząc słowo - tak jak mój romans z kobietami rozpoczął się w przedszkolu, kiedy zobaczyłem jedną z dziewcząt w klasie chóralnej i jej włosy było po prostu idealne i moje serce zostało przyłapane. Nie były też tym, czym będą: dziewczyna nie była kobietą, a słowo nie było mangą. Ale nasiona były tam. Pochodzenie ma historię.

Lepiej pobierać w PDF czy w innych formatach?

Wcześnie zacząłem przenikliwą znajomość mangi. Od czasu do czasu czytałem Obszar 88 na początku lat 90. Czytałem Akirę, gdy Marvel wypuścił je na przełomie lat 80. i 90. Wziąłem garść komiksów Robotech, które teraz zdaję sobie sprawę, prawdopodobnie w ogóle się nie liczą. Ale dopiero w pierwszej połowie 2000 roku zacząłem aktywnie kupować mangę wraz ze wszystkimi innymi komiksami i powieściami graficznymi. Moje upodobania nie zostały jeszcze dopracowane, a ja po prostu wybrałem serię tylko po to, żeby zobaczyć.

Opis

Taki turniej

Jest wielki coroczny turniej organizowany przez króla Wergiliusza i królową E fi e. Wspaniały duet dwunastoletniego Adriana Velby i tajemniczego przybysza radzi sobie całkiem nieźle, wbrew oczekiwaniom, znikąd. Richard Aldana i jego mały partner zbliżają się do wielkiego filmu.

Ocena 5.7 3411 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona