Miłość leczy rany

Miłość leczy rany

Autor: Katarzyna Bonda 744 STRON
Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

Gdzie pobrać Miłość leczy rany ebook PDF?

Pierwszy raz w historii w książce Miłość leczy rany niesamowita pisarka Katarzyna Bonda przedstawiła bieg wydarzeń, który jak często to w literaturze bywa, jest oparty na autentycznych wydarzeniach. Pisarka zaczęła zbierać informacje o losach zamieszanego w tragiczną zbrodnię mężczyzny z Kazachstanu i Polki niemalże dwadzieścia lat wstecz.

Ebook trzyma w napięciu

"Miłość leczy rany" to książka opisująca dokładnie to, co narodziło się pomiędzy pewną kobietą i pewnym mężczyzną – Igorem i Antoniną. Jak to zwykle w życiu bywa, nie jest to jednak miłość łatwa i bezproblemowa, gdyż jednego z nich w przeszłości spotkał naprawdę trudny los, o którym nikt z jego bliskich nie ma bladego pojęcia.  Tośka sama na własną rękę zaczyna węszyć i postanawia sama dowiedzieć się nie co więcej o życiu jej drugiej połówki. Czasami zastanawia się jak myśleć mniej, gdyż należy do osób wysoko wrażliwych.Tak się składa, że najnowsza książka Katarzyny Bondy to nie strony usnute nićmi miłości, a przesycone wydarzeniami o charakterze kryminalnym. Pisarka stworzyła coś na wzór książki psychologicznej o tytule Pacjentka, która podobnie momentami zapiera dech w piersiach.

Możesz pobrać PDF lub kupić

Samo podłoże kryminalne i dotarcie do przyczyn zbrodniczego czynu nie jest na pierwszym planie jak w większości książek tej autorki. O wiele ważniejsze jest to co dzieje się wokół, czyli tło rozgrywających się wydarzeń. Co więcej w tym przypadku to fakty z rzeczywistych przeżyć ludzi tworzą całą fabułę wydarzeń, przez co powieść jest bardziej atrakcyjna. Bonda napisała tę pozycję w sposób bardzo prosty, nieskomplikowany, a przede wszystkich niezwykle barwny.  Ta pozycja na półkach w księgarniach jak np. empik jest dowodem na to, że autorka wykonała świetną pracę, a wyniki sprzedaży jeszcze bardziej to potwierdzają.

Zaskakujące opinie czytelników

Po przeczytaniu tej publikacji wielu odbiorców uważa, że najnowszą powieść "Miłość leczy rany" czytało się naprawdę bardzo dobrze, choć za stylem pisania Bondy nie przepadają. Wielu zaznacza, że długie, rozległe opisy autorki, które zdecydowanie opóźniają rozwój akcji, zaniżały ocenę danej pozycji. Jednak paradoksalnie w najnowszym kryminale te opisy są potrzebne i co najważniejsze niezbędne do lepszego czytania.

Opis

Ebook „Miłość leczy rany” autorstwa Katarzyny Bondy to pozycja z najnowszej serii.

Miłośnicy książek, w szczególności kryminałów, twierdzą, że takiego wydania jeszcze nie czytali. Bonda stworzyła publikację o wielu wątkach. Wątkach, w których starły się ze mną walka i nadzieja, uczucie miłości z chęcią pomszczenia zbrodni. Przeczytaj i poznaj historię niezwykłej kobiety Polki, która postanowiła stworzyć nieco bardziej zwyklejszą relację z człowiekiem z Kazachstanu.

Igor – bohater książki – jest cenionym terapeutą w południowej Polsce. Chce pomagać drugiemu człowiekowi i chętnie poświęca dla pracy.  Ludzie w potrzebie tłumnie go odwiedzają. W tamtejszych okolicach także poznał dziewczynę, która wkrótce stała się jego narzeczoną. Nikt jednak nie ma pojęcia, czym wcześniej się zajmował.  Jego tajemnicy, przez wiele lat tak wytrwale skrywanej, nie zna nikt.

 

„Miłość leczy rany” to wydanie, która z trudem ujrzała światło dzienne. Jej publikacja miała nigdy nie mieć miejsca.

Ocena 6.9 3489 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona