Mistrzowie komiksu. Tom 1. Bug

Mistrzowie komiksu. Tom 1. Bug

Autor: Enki Bilal
Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

Konwertuj pliki PDF, ebooki

od innych czytelników lub po prostu zwykły tekst do formatu ePub. Jeśli chcesz czytać książki w formacie PDF, musisz je pobrać na urządzenie mobilne i przeczytać w aplikacji Bluefire Reader. Mają darmowe aplikacje dla większości smartfonów, iDevices Mistrzowie, komiksu, Tom1, Bug, Enki Bilal, ebook, pdf, bestseller, świat, książki, 2018, 2017, 2016, 2019, pl, tłumaczenie, torrent, warez, chomikuj, download, empik, pobierz, premiera , Androida, i są dostarczane z czytnikiem Kobo, dzięki czemu można przeglądać lub wyszukiwać ebooki i pobierać je bezpośrednio z oprogramowania. EPUB PDF Converter zapewnia funkcję wzajemnej konwersji pomiędzy dwoma popularnymi formatami ebooków (EPUB i PDF) i pomaga użytkownikom czytać e-booki na większej liczbie e-czytników.

Jeśli chcesz przekonwertować ebooki z EPUB na PDF

wystarczy otworzyć oprogramowanie, dodać pliki ebook, które chcesz przekonwertować, a następnie kliknąć przycisk „Konwertuj”, a po chwili otrzymasz ebook z nowym formatem. Poza urządzeniami sprzętowymi można także czytać książki na pulpicie lub telefonie komórkowym za pomocą bezpłatnego oprogramowania do czytników elektronicznych, takich jak Mobipocket, FBReader (dla systemu Linux), Aldiko (dla Androida) lub Adobe Digital Editions. Cóż, w pewnym sensie. Korzystając z odrobiny wolnego oprogramowania, możesz zabierać ebooki w formatach EPUB, Mobi i PDF i przenosić je do swojego Kindle Lickety-Split. Takie jak urządzenia do czytania i oprogramowanie Kobo, Nook i Sony obsługują ebooki w formacie EPUB. Popularną opcją dla urządzeń z Androidem jest pobranie aplikacji Kindle i śledzenie kroków Kindle na stronie pobierania, aby wysłać e-książki do mojego czytnika Kindle lub Kindle! Możesz dodać wiele e-booków w formacie EPUB do listy konwersji jednocześnie lub przeciągnąć folder zawierający pliki e-booków do okna oprogramowania, a następnie oprogramowanie automatycznie przeczyta wszystkie listy i skonwertuje je jednorazowo. ReadEra to zestaw aplikacji do czytania w jednej aplikacji, która odczytuje wiele różnych formatów: książka epub, mobi, fb2; biznes pdf, djvu; biuro doc, docx, rtf; tekst txt i inne; czytanie wszystkich książek i przeglądanie dokumentów pdf z archiwów zip. Narzędzie Konwertuj PDF do EPUB zostało zaprojektowane w oparciu o ideę łatwego w użyciu i zapewnia prosty i łatwy sposób konwertowania różnych plików PDF na EPUB, co sprawia, że ​​e-książki PDF są wyświetlane lepiej na E-czytnikach. Polecamy Adobe Reader, aby otworzyć ebook i cyfrowe rozdziały Lonely Planet na dowolnym urządzeniu, ale możesz także korzystać z oprogramowania i aplikacji, takich jak iBooks, Goodreader i innych. Konwerter EPUB umożliwia czytanie książek Adobe lub Kindle na innych urządzeniach, takich jak Android, iPhone, czytnik Sony. EPUB Converter to darmowe narzędzie do konwertowania plików EPUB online, które pomoże Ci przekonwertować pliki EBook z EPUB na PDF, EPUB na MOBI, MOBI na EPUB, Kindle na PD itp. Większość e-booków można pobrać w formacie EPUB i PDF, a Adobe DRM w celu zapewnienia szerokiej kompatybilności . Aby przeczytać PDF, możesz pobrać najnowszą wersję darmowego Adobe Acrobat Reader tutaj. Aby przeczytać ePub, możesz pobrać najnowszą wersję Adobe Digital Editions tutaj Aby przeczytać plik mobi / prc, możesz pobrać Kindle na PC tutaj lub Tutaj rozpalę komputer Mac.

Opis

Pierwszy tom nowej serii mistrzowskiego autora komisów – Enkiego Bilala!

Rok 2041. Po długim wyprawie wodnej powraca z planety Mars statek kosmiczny. Okazuje się, że prawie cała jego załoga zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Przeżył tylko człowiek, jeden jedyny… To pilot Kameron Obb, ale i on cierpi na nieznane schorzenie. W tym samym czasie na planecie Ziemi dochodzi do katastrofy: niezwykle złośliwy bug – błąd oprogramowania – niszczy wszystkie systemy sieciowe i zasoby archiwów cyfrowych. Ludzie nie potrafią poradzić sobie bez działających urządzeń elektronicznych. Życie na naszej planecie szybko pogrąża się w chaosie, co grozi wybuchem wojen – nie tylko lokalnych, ale też ogólnoświatowych. Czy powrót marsjańskiej ekspedycji jest związany z kłopotami, które ogarnęły całą kulę ziemską? Prawdy chcą się dowiedzieć nie tylko rządy mocarstw, ale też sam Kameron Obb…

Enki Bilal, z pochodzenia Jugosłowianin, jest jednym z najważniejszych twórców komiksu frankofońskiego. Jego cykle Trylogia Nikopola i Tetralogia Potwora okazały się ogromnym sukcesem artystycznym i komercyjnym. Na podstawie pierwszej z tych serii Bilal – jako reżyser – nakręcił film kinowy Immortal – Kobieta pułapka.

Ocena 7.2 643 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona