Nieśmiertelny Iron Fist, tom 3: Historia Żelaznej Pięści

Nieśmiertelny Iron Fist, tom 3: Historia Żelaznej Pięści

Autor: Ed Brubaker, Matt Fraction
Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

W naszej ofercie posiadamy e-książki w formatach epub, mobi oraz pdf

które są obsługiwane przez wszystkie czytniki ebooków Nieśmiertelny, Iron, Fist, tom 3, Historia, Żelaznej, Pięści, ebook, pobierz, pdf, autor, książka, mobi, epub, download, 2018, nowość, powieść, literatura, młodzież, dorośli, dzieci, chomikuj, torrent (takie jak Kindle, PocketBook czy tablet iPad). Ale mają też ograniczenia odnośnie otwierania innych formatów niż preferowanych przez daną księgarnie - w Kindle jest to format AZW, w przypadku czytnika Empiku są to PDF, FB2, TXT, ePub. Strona internetowa jest do bólu prosta, a w przypadku ebooków i wybraniu np. formatu MOBI - bo dostępna masa innych, w tym ePub, AZW3 i nawet zoptymalizowany pod czytniki PDF - wystarczy tylko wybrać plik z dysku i podać parametry pliku wyjściowego, w tym wypadku model czytnika, tytuł, autora, margines Nieśmiertelny, Iron, Fist, tom 3, Historia, Żelaznej, Pięści, ebook, pobierz, pdf, autor, książka, mobi, epub, download, 2018, nowość, powieść, literatura, młodzież, dorośli, dzieci, chomikuj, torrent w centymetrach oraz opcjonalnie kodowanie. Oferujemy ebooki w najpopularniejszych formatach: MOBI (przeznaczony na czytniki Kindle), EPUB (przeznaczony na czytniki PocketBook, KOBO, inkBOOK) oraz PDF, a także audiobooki w formacie mp3. Po klasyki można sięgnąć na Project Gutenberg , ogromną bazę darmowych e-książek lub Open Library , gdzie można także bezpłatnie wypożyczać niektóre książki elektroniczne, które nie są dostępne w domenie publicznej. Niezależnie od tego na jakim etapie życia jesteś, czy masz 20 czy 40 lat, czy masz kredyt hipoteczny i dług na karcie kredytowej, czy może odkładasz co miesiąc połowę swoich dochodów - ta książka będzie dla Ciebie wartościowa! Dodatkowo utrudnia nam życie - książki zabezpieczone DRM można wyświetlić na 6 urządzeniach (+1 co roku), mamy ograniczoną liczbę stron, które możemy drukować czy wręcz ilość stron, które możemy wydrukować w ciągu dnia lub w ogóle jesteśmy tej możliwości pozbawieni. Od niedawna książki z Wikiźródeł można już pobierać jako EPUB i MOBI Wystarczy na stronie książki kliknąć w ikonki odpowiednich formatów, albo wybrać je z lewego menu. Można jednak przyjąć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do formatu pozwalającego na odczytanie na urządzeniach elektronicznych. Książki online można także przeczytać za darmo lub za bardzo niewielką opłatą w takim miejscu jak W dziale promocje na przykład nie zapłacimy za czytanie ani złotówki.

Na wspomnianych wcześniej Wolnych Lekturach, w dziale „ Literatura dla dzieci i młodzieży ”

można znaleźć przynajmniej kilkanaście e-książek, które będą dla dzieci nie tylko wspaniałą rozrywką, ale także doskonałą formą nauki. Włącz opcję iCloud Drive, aby synchronizować pliki PDF, pliki EPUB i książki utworzone przy użyciu programu iBooks Author, które nie zostały kupione w Księgarni, ale zostały dodane do biblioteki na różnych urządzeniach. Np. jeżeli z zabezpieczeniem Watermark sprzedawane są dwa rodzaje pilików - epub i mobi, to oba znajdą się w multiformacie oznaczonym jako Multiformat (epub WM, mobi WM). Aby odczytać e-booka na urządzeniu mobilnym, należy zainstalować odpowiednią dla swojego urządzenia aplikację: iBooks (EPUB), Aldiko (EPUB, PDF), Stanza (EPUB, MOBI), Kindle (MOBI). 4. Pierwszym etapem reklamacji jest kontakt z Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected] Następnie w celu skorzystania ze swoich uprawnień Klient zobowiązany jest do odesłania reklamowanego towaru i opisu przyczyn jego reklamacji lub złożenia takiej reklamacji w jednej z Księgarni Świat Książki (sprawdź adresy naszych księgarń: -ksiegarnie/ ). E-booki w Polsce są opodatkowane 23%-procentowym VAT-em w Nieśmiertelny, Iron, Fist, tom 3, Historia, Żelaznej, Pięści, ebook, pobierz, pdf, autor, książka, mobi, epub, download, 2018, nowość, powieść, literatura, młodzież, dorośli, dzieci, chomikuj, torrent

przeciwieństwie do drukowanych książek, na które obowiązuje pięcioprocentowy podatek

od wartości dodanej, co zdaniem wielu jest czynnikiem hamującym rozwój rynku e-boków 4 5 6 7 8 Podobne zróżnicowanie występuje w całej (z wyjątkiem Francji i Luksemburga ) 9 Unii Europejskiej.  

Opis

Ocena 7.4 1 278 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona