O matko i córko

O matko i córko

Autor: Katarzyna Błędowska, Paulina Błędowska
Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

Asortyment nie był prosty, lecz bardzo chciałam wskazać najistotniejsze książki 2016 roku spomiędzy tych, które miałam przyjemność czytać

bo to świetna okazja do przypomnienia wartych pdf download pl uwagi tytułach: ). Przy ten podgatunek wpisuje się także Przemiana, oparta na nagrodzonej medalem Carnegie (wyróżnienie dla najlepszej brytyjskiej lektury dla najmłodzszych i młodzieży) powieści Margaret Mahy z 1984 roku. Chciałam podziękować za napisanie i wydanie dobrej książki asertywności ("Naucz ich jak mają Cię traktować.."). Przez pięć lat jako bibliotekarka na wyższej uczelni pytana przez studentów (oraz współpracowników) czy Nigdy, nie, zapomnisz,Kathryn, Croft, ebook, pobierz, pdf, autor, książka, mobi, epub, download, 2018, nowość, powieść, literatura, młodzież, dorośli, dzieci, chomikuj, torrent nie mamy w zbiorach jakiejś dobrej książki asertywności, czułam się w obowiązku lawirować pomiędzy zdaniami "W tej są ciekawe informacje", "Ta zawiera sporo ćwiczeń praktycznych", "Tu Pan/Pani znajdzie interesujące przykłady", "Ta jest napisana przystępnym językiem" i temu podobnymi, gdyż żadna niestety nie spełniała wszystkich opisanych oczekiwań (a na dodatek większość z tych znośniejszych była "gruba" - co w oczach studenta czy pracownika skutecznie je dyskwalifikowało już na starcie ;)). Efekt jest taki, że wśród znalezionych pozycji, które automatycznie są dodawane do wewnętrznego katalogu w aplikacji trafiają zarówno znalezione e-booki, jak i pliki zawieraj±ce tekst, ale nie będ±ce e-ksi±żkami (pliki tekstowe, dokumentacja oprogramowania, pliki konfiguracyjne, pliki z gier zainstalowanych na smartfonie itp.). Jeżeli jednak od razu na wstępie określimy, że program ma szukać wył±cznie plików epub, mobi czy PDF, to wtedy katalog powinien zapełnić się elektronicznymi publikacjami zlokalizowanymi w pamięci smartfonu.

Ciekawostką jest również możliwość określenia minimalnego rozmiaru pliku, co skutecznie niweluje ryzyko, że w przypadku

np. plików HTML czy TXT program zaimportuje do biblioteki jakieś pliki konfiguracyjne, które są zwykle znacznie krótsze od ebooków. Książki online można także przeczytać za darmo lub za bardzo niewielką opłatą w takim miejscu jak W dziale promocje na przykład nie zapłacimy za czytanie ani złotówki. Po klasyki można sięgnąć na Project Gutenberg , ogromną bazę darmowych e-książek lub Open Library , gdzie można także bezpłatnie wypożyczać niektóre książki elektroniczne, które nie są dostępne w domenie publicznej. Dla nieco starszych dzieci i młodzieży, której rodzice pragną uczyć swoje pociechy języka angielskiego od najmłodszych lat, warto polecić serwis Oxford Owl , gdzie można znaleźć prawie 300 zupełnie darmowych, przygotowanych na tablety ebooków dostępnych online. Na wspomnianych wcześniej Wolnych Lekturach, w dziale Nigdy, nie, zapomnisz,Kathryn, Croft, ebook, pobierz, pdf, autor, książka, mobi, epub, download, 2018, nowość, powieść, literatura, młodzież, dorośli, dzieci, chomikuj, torrent „ Literatura dla dzieci i młodzieży ” można znaleźć przynajmniej kilkanaście e-książek, które będą dla dzieci nie tylko wspaniałą rozrywką, ale także doskonałą formą nauki. Wcale nie tak łatwo jest wybrać te najlepsze, najbardziej ulubione książki, kiedy w zeszłym roku wiele było tego rodzaju, które czymś zachwyciły. Dodatkowo utrudnia nam życie - książki zabezpieczone DRM można wyświetlić na 6 urządzeniach (+1 co roku), mamy ograniczoną liczbę stron, które możemy drukować czy wręcz ilość stron, które możemy wydrukować w ciągu dnia lub w ogóle jesteśmy tej możliwości pozbawieni.

Ale mają też ograniczenia odnośnie otwierania innych formatów niż preferowanych przez daną księgarnie - w Kindle

jest to format AZW, w przypadku czytnika Empiku są to PDF, FB2, TXT, ePub. Dzięki temu nie tylko zrobisz u nas zakupy, ale również przeczytasz e-booki, posłuchasz audiobooków, a także zobaczysz video kursy Skorzystaj z naszych darmowych aplikacji mobilnych na urządzenia z systemem Android lub iOS Aplikacja Ebookpoint to sklep, Nigdy, nie, zapomnisz,Kathryn, Croft, ebook, pobierz, pdf, autor, książka, mobi, epub, download, 2018, nowość, powieść, literatura, młodzież, dorośli, dzieci, chomikuj, torrent darmowy czytnik ebooków, audiobooków, a także player kursów video.

Opis

Ocena 7.8 1 356 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona