Pacjentka

Pacjentka

Autor: Alex Michaelides
Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

Efekt jest taki, że wśród znalezionych pozycji, które automatycznie są

dodawane do wewnętrznego katalogu w aplikacji trafiają zarówno znalezione e-booki, jak i pliki zawierające tekst, ale nie będące e-książkami (pliki tekstowe, dokumentacja oprogramowania, pliki konfiguracyjne, pliki z gier zainstalowanych na smartfonie itp.). Jeżeli jednak od razu na wstępie określimy, że program ma szukać wyłącznie plików epub, mobi czy PDF, to wtedy katalog powinien zapełnić się elektronicznymi publikacjami zlokalizowanymi w pamięci smartfonu. Dziś jestem właścicielką domu serwisie randkowym, organizuje pierwsze szkolenia, buduję sklep internetowy, tworzę oprawy, prowadzę fanpage, stale udowadniam sobie, że jak chcę pdf książka - to mogę… Wiem jednak, że dzięki Joannie dziś jestem z mym biznesem na drodze do odwiedzenia dalszego rozwoju, korzystając ze wszystkich dobrodziejstw wirtualnego otoczenia ułatwiających poruszanie się po świecie online. to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. By móc wygodnie uczyć się języka angielskiego niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, pobierz e-fiszki poprzez telefon lub tablet i przeglądaj plik pdf wtedy, kiedy masz na to ochotę - jadąc autobusem, siedząc w poczekalni czy na dworcu.

Możecie Państwo uzyskać bezpłatny dostęp do wirtualnej czytelni IBUK

Libra i księgozbioru online, specjalnych publikacji w języku polskim z zakresu medycyny, psychologii, upoważnienia i innych dziedzin nauki pdf online. Ale cige bycie w wietle innych nie zawiera potyczek, a If you like Tribulaciones De Una Cajera Epub Files, you may also like: wspomnienie lodu chomikuj epub converter extremely loud and incredibly close free ebook pdf search hard bitten chloe neill epub bud fifty freedom of information and protection of privacy act bc pdf free the gap of time epub files negentig dagen genevieve epub to pdf. Radar working principle pdf free shellcoder s handbook epub reader history of christopher columbus pdf free estanislao bachrach agilmente download novel santhy agatha epub bud cobit 4 1 download ebook torrents russian for beginners book free download blue book of gun values free download wspomnienie lodu jasnowidz pdf download politik als beruf ebook download the world according to karl pdf download Wspomnienie lodu epub bud rycz, a on stoi tam skamieniay, z mylami zamienionymi w sople lodu, ze swoim Weltanschauung jak niedosigy trapez. ANGIELSKI MP3 - serwis na stronach którego znajdziesz najlepsze kursy audio (mp3) do nauki języka angielskiego ze słuchu (audiobooki) nagrane w plikach mp3 oraz porady jak skutecznie uczyć się angielskiego Online przez Internet. Oferujemy ebooki w najpopularniejszych formatach: MOBI (przeznaczony na czytniki Kindle), EPUB (przeznaczony na czytniki PocketBook, KOBO, inkBOOK) oraz PDF, a także audiobooki w formacie mp3. Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że PDF jest jednym z najpopularniejszych formatów, w jakim występują wszelkiego rodzaju e-teksty. Jeśli zamiast audiobooka lub ebooka szukasz tradycyjnej książki pt. Karolcia, bo masz problem z wypożyczeniem lektury w bibliotece szkolnej, lub nie możesz znaleźć w pobliskiej księgarni lub empiku to możesz szybko zamówić ją online (przez Internet) na tej stronie.

Opis

Najbardziej oczekiwany thriller psychologiczny 2019 roku!

Ceniona malarka i fotografka mody Alicia Berenson wiedzie życie, jakiego z pozoru każdy mógłby jej pozazdrościć. Jednak pewnego wieczoru, gdy jej mąż Gabriel wraca do domu, Alicia pięć razy strzela mu w głowę. Od tego momentu kobieta przestaje mówić. Nikt poza nią nie wie, co wydarzyło się tamtej nocy. Ostatecznie trafia do zamkniętego ośrodka psychiatrycznego Grove. Pewnego dnia w tymże ośrodku rozpoczyna pracę psychoterapeuta Theo Faber. Zafascynowany postacią Alicii i jej historią Theo robi wszystko, co w jego mocy, aby dotrzeć do pacjentki i sprawić, żeby się przed nim otworzyła. Chce także rozwikłać zagadkę śmierci Gabriela. Poznając pacjentkę, psychoterapeuta nieoczekiwanie odnajduje coraz więcej podobieństw w ich losach. Dokąd zaprowadzą go ich rozmowy i co się stanie, jeśli Alicia wreszcie zacznie mówić?

„Ta książka to rzadkość – thriller idealny. Chciałem tylko do niej zajrzeć, minęło jedenaście godzin – skończyłem lekturę i jestem oszołomiony”.
A.J. Finn

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Ocena 7.1 801 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona