Psie sucharki

Psie sucharki

Autor: Maria Apoleika 320 STRON
Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

Psie Sucharki ebook gdzie pobrać pdf

Psie sucharki - prawdopodobnie byliby to najpopularniejsi (i nie tylko) strażnicy. Autorka, Maria Apoleika, przedstawia krótkie komiksy i śmieszne komiksy z codziennego życia psów na rynku. Misio, pudel często opiekujący się artystką, jest jedną z głównych postaci w jej historii. Oprócz niego w Psy Sukharki znajdziesz całą galaktykę psich gwiazd - długie, krótkie, cieńsze, grubsze, mniej lub bardziej puszyste psy, Podczas przeglądania serwisów społecznościowych możesz znaleźć krótkie, głównie jednoklatkowe komiksy z psami zwanymi Psie sucharki. Humorystyczni i precyzyjnie opisujący czworonożni przyjaciele są bardzo popularni wśród właścicieli psów. Teraz jej autorka Maria Apoleika opublikowała książkę z wieloma świetnymi historiami obrazkowymi. I nie tylko.

Kiedy powstały Psie Sucharki?

Psy Sucharki zostały założone w 2014 roku. Na Facebooku śledzony jest profil ponad 300 000 użytkowników. To platforma, na której szkoda byłoby nie przekazywać ważnych treści. Autor próbuje to zrobić, przeplatając codzienne historie o ekologii i ochronie przyrody. Tematy te zostały zatem omówione w wydaniu książkowym Psiego Sucharka, chociaż ten kurs jest wspomniany jedynie ze względu na charakter publikacji. Oczywiście w sercu książki pędzi pies. Cały pies powiedziałby, że rysuje, krótkie komiksy, a od czasu do czasu dwustronicowa kolorowa grafika opisująca zachowanie psów i ich relacje z właścicielami. Przede wszystkim są zabawne, ale nie można odmówić im dokładności. Jeśli kiedykolwiek miałeś kontakt z psami, często go znajdziesz. Ile razy tu przychodzisz, aby znaleźć coś do żucia, twoje zwierzę ukradło smaczny kęs lub widziałeś dziwne, a czasem zabawne zachowanie psów? A to tylko najczęstsze i prozaiczne przykłady: w sucharkach dla psów znajdziesz o wiele bardziej różnorodne sytuacje z psami w roli głównej.

Czytaj ebook online

Fani pracy online Marii Apoleiki prawdopodobnie znają większość rysunków, ale w książce jest kilka nowych grafik. W każdym razie, czy to ma znaczenie? Wiele z nich można zapamiętać od czasu do czasu i śmiać się jak za pierwszym razem. Co najważniejsze, często mają one wymiar pedagogiczny - w końcu twierdzą, że najlepiej się bawić. W formie zabawnych historii możesz dowiedzieć się wiele o istnieniu psów i ludzi. I to nie wszystko. Może ta pozycja nie jest tak popularna jak Bieguni czy Jak myśleć mniej, ale z pewnością jest moim top 10.

Opis

Kim jest pies

Pies jest zwykle mniejszy od człowieka i nieporównywalnie wyższy. Natura obdarzyła go łapami, zębami i wdziękiem, choć nadal składa się głównie z jednego palca. Jest ubrany inaczej, zwykle z kiełbasą.

Jedzenie to jedna z ulubionych rozrywek szczerego psa. Wędzone potrawy to jego specjalność. Poza tym wolę skromne i proste przyjemności. Jego nastrój rośnie proporcjonalnie do liczby pociągnięć. Aby być całkowicie szczęśliwym, wystarczy umieścić błotnistą kałużę lub złowrogi słupek.

Pies nie rozumie wszystkich zawiłości ludzkiej psychiki. Na przykład nie rozumie dziwnego emocjonalnego przywiązania do butów. Dlatego jego mąż musi się cały czas uczyć.

Jeśli masz psa, oznacza to, że po prostu cenisz sobie kontakt z milszą, subtelniejszą i zabawniejszą istotą niż większość ludzi.

Ocena 7.5 1468 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona