Riverdale. Dzień wcześniej

Riverdale. Dzień wcześniej

Autor: Micol Ostow
Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

Pliki epub to grupy plików w formacie html, gdzie każdy element dostosowuje się do ustawień czytnika, PDF zaś jest skompresowany jako całość i nie pozwala na skalowalność - powiększanie lub pomniejszanie elementów - w zależności od rozdzielczości ekranu. Tematem książki jest propozycja takiego ujęcia relacji i związków między fotografią a innymi tekstami kultury, w którym fenomen fotografii rozumiany jest nie tylko jako kompleks motywów i problemów związanych ze zdjęciem, lecz także jako zespół praktyk i procesów technicznych, istotnym, a słabo obecnym w badawczej refleksji potencjale estetycznym, filozoficznym, interpretacyjnym i semantycznym. By móc wygodnie uczyć się języka angielskiego niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, pobierz e-fiszki poprzez telefon lub tablet i przeglądaj plik pdf wtedy, kiedy masz na to ochotę - jadąc autobusem, siedząc w poczekalni czy na dworcu. Na wspomnianych wcześniej Wolnych Lekturach, w dziale „ Literatura dla dzieci i młodzieży ” można znaleźć przynajmniej kilkanaście e-książek, które będą dla dzieci nie tylko wspaniałą rozrywką, ale także doskonałą formą nauki. Jeśli ebook został zapisany jako dokument z tekstem, aplikacja ezPDF będzie w stanie odczytać go poprawnie i wyświetlić jako tekst, dzięki czemu czcionka takiego ebooka również może być skalowalna! Ebook zapisany jako PDF może wymagać od Ciebie przesuwania ekranu nie tylko w dół, ale również na boki, co jest już bardzo niewygodne. Książki online można także przeczytać za darmo lub za bardzo niewielką opłatą w takim miejscu jak W dziale promocje na przykład nie zapłacimy za czytanie ani złotówki.

Ponieważ iBooks

to bardzo dogodne narzędziem do czytania, ludzie pytają, co powinni zrobić, by przesłać pliki PDF ze swojego komputera do telefonu iPhone lub iPad iBooks, aby móc czytać książki w dowolnym miejscu i dowolnej porze. Do czytania książek w formaciepdf zwykle najlepszy jest tablet lub komputer, albo przeznaczone do tego urządzenia takie jak Onyx Boox Max Carta E Ink (obecnie nowinka technologiczna). Pamiętaj tylko, że otwieranie plików PDF na czytnikach ebooków nie jest najlepszym pomysłem. W menu udostępniania możesz również skopiować plik PDF, aby wkleić go w inne miejsce, wysłać go za pomocą aplikacji Wiadomości, zachować w aplikacji Pliki lub zaimportować do innych aplikacji, które się pojawią. Aplikacje będące własnością innych firm różnią się między sobą, dlatego kroki wymagane do zaimportowania pliku PDF mogą również być nieco odmienne. Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że PDF jest jednym z najpopularniejszych formatów, w jakim występują wszelkiego rodzaju e-teksty. Poniżej znajdziesz aktualizowaną na bieżąco listę e-książek, które są udostępniane nieodpłatnie, a które udaje mi się od czasu do czasu odnaleźć w sieci. Po klasyki można sięgnąć na Project Gutenberg , ogromną bazę darmowych e-książek lub Open Library , gdzie można także bezpłatnie wypożyczać niektóre książki elektroniczne, które nie są dostępne w domenie publicznej. Do tego dochodzą opcje, które niekoniecznie są związane z czytaniem książek, ale mogą sprawić, że czytnik będzie bardziej multimedialnym urządzeniem: kalkulator, notes, galeria obrazów, a nawet proste gry takie jak szachy.

Dlatego treść ebooków zapisanych w formacie epub i MOBI

dostosowuje się do szerokości ekranu, zaś otwierając ebooka w formacie PDF możecie mieć problem z czytaniem.

Opis

Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów serialu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, co stało się w miasteczku tuż przed wydarzeniami z serialu, koniecznie przeczytaj tę powieść!

Skąd wziął  się dystans między Jugheadem i Archiem? Jak wyglądało życie Veroniki w Nowym Jorku? Skąd obsesja Diltona na punkcie przetrwania? Co robiła Betty w LA?
Akcja książki koncentruje się na paru dniach przed pamiętnym 4 lipca i rzuca nowe światło na ulubione serialowe postacie, pokazując skomplikowaną sieć powiązań między nimi.
Głosy Jugheada, Betty, Archiego, Weroniki i Diltona opowiadających o sobie brzmią mocno i szczerze. Wysłuchaj ich uważnie i poznaj najskrytsze myśli, pragnienia, lęki i ambicje, a odnajdziesz nowe fragmenty fascynującej układanki Riverdale.

Ta świetnie napisana historia nie jest tylko zwykłą książką towarzyszącą intratnej produkcji Netflixa. Daj się jej porwać!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Ocena 8.1 1 092 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona