Siostry

Siostry

Autor: Claire Douglas
Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

Gdzie znajdują się e-booki Amazon Kindle

na moim komputerze z systemem Linux po pobraniu ich do czytania offline za pomocą aplikacji Chrome „Kindle Cloud Reader” i jak mogę je przekonwertować ebook, pdf, bestseller, świat, książki, 2018, 2017, 2016, 2019, pl, tłumaczenie, torrent, warez, chomikuj, download, empik, pobierz, premiera do formatu PDF? PDFMate Free Converter nie tylko pomaga konwertować pliki PDF do Kindle TXT w celu wygodniejszego czytania, ale także obsługuje konwertowanie plików PDF na inne popularne formaty plików, w tym konwertowanie plików PDF do eBooków EPUB, obrazów JPG, plików HTML, a nawet plików SWF. Reader Czytnik e-booków Prestigio jest fajny - czytanie książek i tekstu nigdy nie było prostsze - możesz czytać pliki tekstowe w wielu formatach, w tym epub, html, fb2, txt, pdf, mobi, epub3, djvu i wielu innych formatach książek tekstowych i dźwiękowych. Większość dostępnych bezpłatnych książek elektronicznych to zarówno artykuły promocyjne, jak i starsze, nieautoryzowane książki sprzed 1923 r., Na które przypada prawie 2 miliony tytułów. Nie ma znaczenia, jakie urządzenie posiadasz, czy też wolisz czytać cyfrowe kopie na twoim komputerze, ponieważ możesz przekonwertować prawie każdy typowy plik eBook do wersji, której potrzebujesz, używając czegoś takiego jak Kaliber.

Aplikacja czytnika ebooków

obsługująca pliki PDF, DjVu, EPUB, FB2 i wiele innych formatów, działająca na urządzeniach Kindle, Kobo, PocketBook, Ubuntu Touch i Android. Choć nie jest tak znana jak aplikacja Amazon Kindle lub Apple iBooks, Bluefire Reader jest świetny dla czytanie zarówno ePubów zaszyfrowanych za pomocą DRM Adobe, jak i niezaszyfrowanych ePubów i plików PDF. A jeśli spodziewasz się, że twoi czytelnicy będą posiadać oryginalne urządzenie, takie jak Kindle lub Nook (lub żeby czytać je za pomocą aplikacji), na pewno będziesz musiał rozważyć opublikowanie swoich książek w formacie EPUB. W tym poście widzimy metodę przeglądania plików PDF w Kindle lub innych urządzeniach e-czytników niemal tak komfortowo, jak w bardziej rodzimym formacie likemobi orepub. Przed kliknięciem łącza pobierania w programie do obsługi poczty e-mail urządzenia przenośnego upewnij się, że masz na swoim komputerze czytnik e-booków lub czytników plików PDF (iBooks, Goodreader, Evernote, Adobe Reader, Kindle Reader). Biblioteka cyfrowa obsługuje 3 najlepsze formaty e-booków: PDF, EPUB i MOBI.

Podczas gdy reszta ebookstores używa formatu epub, urządzenia i aplikacje Kindle

obsługują inny - mobi (zwany także prc). Przepuszczalne e-książki pozwalają czytnikowi na zmianę rozmiaru tekstu i są dostępne we wszystkich urządzeniach Kindle i darmowych aplikacjach do czytania Kindle. Calibre może konwertować ebooki z jednego formatu na inny, edytować meta-dane, dodawać komentarze, zastępować okładki, synchronizować z Amazon Kindle, Nook i urządzeniami z Androidem, i… Cóż, masz pomysł: może wiele. Jako dodatkowy bonus, możesz także otwierać pliki PDF przy użyciu tych czytników ebooków, co oznacza, że ​​możesz przechowywać wszystkie swoje ebooki (PDF i EPUB) w jednej bibliotece. EPUB: Jest to standardowy format publikacji elektronicznej z tekstem do ponownego użycia, który może być używany na większości urządzeń eReader z wyjątkiem Amazon Kindle, który używa formatu ebooka MOBI (patrz poniżej instrukcje Kindle). Popularną opcją dla urządzeń z Androidem jest pobranie aplikacji Kindle i śledzenie kroków Kindle na stronie pobierania, aby wysłać e-książki do mojego czytnika Kindle lub Kindle!

Opis

Maj 1993. Zwłoki dwóch sióstr zostają znalezione na brzegu Garonny. Dziewczyny, ubrane w pierwszokomunijne sukienki, siedziały naprzeciwko siebie przywiązane do drzew. Młody Martin Servaz bierze udział w swoim pierwszym śledztwie. Szybko zwraca uwagę na Erika Langa, autora porywających, pełnych okrucieństwa kryminałów. Zamordowane siostry były fankami Langa, a jedna z jego najbardziej znanych książek nosi tytuł Panna w bieli. Śledztwo zostaje zakończone. Servaza prześladują jednak wątpliwości: czyżby pominęli jakiś istotny element?

Minęło dwadzieścia pięć lat od podwójnego morderstwa. W mroźną noc Erik Lang znajduje zwłoki swojej żony. Śledztwo prowadzi Martin Servaz. Dawne wątpliwości powracają i stają się obsesją komendanta, która nie daje mu spokoju, podobnie jak złowrogi list pisany czarnym atramentem…

Ocena 6.9 368 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona