Skradzione życie

Skradzione życie

Autor: Allen Eskens
Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

Oto zbiór popularnych eBooków z Tamilu w formacie ePub i PDF

wybranych przez TamilCube do czytania online! Czytnik EPUB i MOBI ujawnia wszystkie zalety formatów epub i mobi dla książek elektronicznych. ReadEra to Allen, Eskend, Skradzione, życie, ebook, pdf, bestseller, świat, książki, 2018, 2017, 2016, 2019, pl, tłumaczenie, torrent, warez, chomikuj, download, empik, pobierz, premiera zestaw aplikacji do czytania w jednej aplikacji, która odczytuje wiele różnych formatów: książka epub, mobi, fb2; biznes pdf, djvu; biuro doc, docx, rtf; tekst txt i inne; czytanie wszystkich książek i przeglądanie dokumentów pdf z archiwów zip. ReadEra - czytnik książek umożliwia czytanie książek za darmo, offline w formacie PDF, EPUB, MOBI, DOC, DOCX, FB2, DJVU, RTF, TXT i CHM. Darmowe Tamil Books, Tamil PDF ebooks i ePub Tamil do pobrania online. Jeśli szukasz dobrej strony internetowej, gdzie możesz czytać i pobierać książki w formacie PDF za darmo, wyszukiwanie kończy się tutaj. Możesz przeszukiwać platformę za pomocą przycisków szybkiego filtrowania, takich jak liczba słów i oceny, aby znaleźć e-booki według własnych upodobań i pobrać bezpłatne książki elektroniczne w różnych formatach, takich jak EPUB, MOBI, PDB i TXT. Witryna zawiera różnorodną kolekcję książek sformatowanych dla czytników e-booków, takich jak Kindle i innych popularnych formatów, takich jak EPUB, MOBI, PDF, TXT itp. 180 Wiele z nich można pobrać za darmo ze stron internetowych takich jak Internet Archive w formatach wielu czytników E wsparcie, takie jak PDF, TXT i EPUB Książki w innych formatach mogą być konwertowane na format kompatybilny z czytnikiem e-czytników, na przykład za pomocą Kalibru. Kilku naukowców z TEI było ściśle zaangażowanych we wczesny rozwój Open eBook 1, skupiony na przenośności, Open eBook jako zdefiniowane wymagane podzbiory XHTML i CSS; zestaw formatów multimedialnych (można użyć innych formatów, ale musi również istnieć zwrot w jednym z wymaganych formatów) oraz schemat XML dla „manifestu”, aby wyświetlić listę składników danego e-booka, zidentyfikować tabelę treści, okładki i tak dalej. potrzebny cytat Format ten doprowadził do formatu otwartego EPUB Google Books przekształcił wiele utworów z domeny publicznej w ten otwarty format.

Czytnik EBook ReadEra

najlepsza aplikacja do czytania książek epub, mobi, fb2, docx, txt i przeglądarka plików PDF dla Androida. Obecnie dostępnych jest ponad 2300 tytułów do czytania online lub do pobrania (formaty epub, mobi, pdf). Możesz pobrać tę książkę w formacie PDF, MOBI lub EPUB do czytania online i offline.

Ta książka jest bezpłatna tylko do czytania online, nie można pobrać wersji PDF lub EPUB

jeśli potrzebujesz, możesz kupić eBooka od Amazon. Choć nie są to pełnoprawne książki, ale zwięzłe eBooki, są one bardzo pouczające i wystarczająco obszerne, aby nauczyć się takich rzeczy, jak Data Science i programowanie funkcjonalne w Pythonie. Top 10 darmowych książek programistycznych Pythona - pobierz plik PDF lub przeczytaj online. Możesz przeczytać książki online lub na telefonie komórkowym lub pobrać je w formacie ePub lub PDF. Jeśli jesteś zapalonym czytelnikiem i nie chcesz być przywiązany do konkretnej platformy, będziesz potrzebować narzędzia do konwersji ebooków na różne formaty.

Opis

James Putnam, który zainscenizował swoją własną śmierć 15 lat wcześniej podczas wypadku na łodzi na Coney Islands, w rzeczywistości ginie w wypadku samochodowym w Minnesocie. Sprawą zainteresował się detektyw Max Rupert, który widział w niej szansę na naprawienie zszarganej reputacji. Max oskarżany o korupcję i malwersacje, znajduje się na zakręcie życiowym. Zaczyna drążyć temat, bada życie Putnama. Wplątuje się jednak w sprawę, która zaprowadzi go aż na samo dno, gdyż Max staje na drodze bezwzględnego mordercy Drago Basty, weterana wojny bałkańskiej, od dawna poszukującego Jamesa Putnama.

Ocena 7.8 876 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona