Sztuka śmierci

Sztuka śmierci

Autor: Aleksandra Marinina
Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

MegaMouseBooks oferuje około tuzina książek Emmy Laybourn

do bezpłatnego czytania online lub bezpłatnego pobrania w formatach ePub lub Mobi. Goodreads ma kolekcję 55 darmowych audiobooków science fiction, z których wszystkie można również bezpłatnie pobrać w formacie PDF, EPUB lub MOBIPocket (Kindle) lub bezpłatnie przeczytać online bez rejestracji. Foboko ponad 2000 darmowych e-booków dostępnych do bezpłatnego czytania online lub do pobrania za darmo w TXT, PDF, EPUB, MOBIPocket i bezpośredniego wysyłania do Kindle. EBook Cafe Kilkaset darmowych klasycznych książek dostępnych do bezpłatnego czytania online lub do pobrania za darmo w formacie PDF, bez rejestracji.

Świat Książki ma mnóstwo darmowych e-booków

dla dzieci dostępnych do bezpłatnego czytania online lub bezpłatnego pobrania w formacie PDF bez rejestracji. Literatura amerykańska ma duży zbiór bezpłatnych klasycznych książek dostępnych do bezpłatnego czytania online bez rejestracji. Aby uzyskać więcej informacji o dodawaniu ebooków (EPUB i PDF) do eReadera, zobacz Pobieranie e-booków z Lulu Marketplace na iPada lub Nooka.

Jako dodatkowy bonus, możesz także otwierać pliki PDF

przy użyciu tych czytników ebooków, co oznacza, że ​​możesz przechowywać wszystkie swoje ebooki (PDF i EPUB) w jednej bibliotece. Witryna zawiera różnorodną kolekcję książek sformatowanych dla czytników e-booków, takich jak Kindle i innych popularnych formatów, takich jak EPUB, MOBI, PDF, TXT itp. Naszym celem jest znalezienie najlepszych aplikacji do czytania książek elektronicznych, książek ePub i plików PDF, które można pobrać za darmo. Możesz znaleźć ten ebook na wszystkich głównych stronach pobierania ebooków, które oferują książki epub, darmowe książki do czytania online, bezpłatne e-booki itp. Bezpłatne Ebooks Library- Pobierz PDF Ebooki, Czytaj Ebooks Online. - Zulu Ebooks - Free Digital Literature: Zapewnia bezpłatne e-booki w dziedzinie fikcji, bajki i mitu, dzieci i młodzieży, a także techniczne i non-fiction do pobrania; daje autorom możliwość oferowania własnych prac, e-książki są dostępne w formatach PDF, EPUB i MOBI. Ebooks libres et gratuits - Textes classiques libres de droits, téléchargeables w formatach PDF, Mobipocket, PalmReader, Sony Reader i Word. 180 Wiele z nich można pobrać za darmo ze stron internetowych, takich jak Internet Archive w formatach, które obsługuje wiele czytników E-mail, takich jak PDF, TXT i EPUB Książki w innych formatach mogą być konwertowane do formatu kompatybilnego z czytnikiem e-booków, na przykład za pomocą Kalibru. Cóż, w pewnym sensie. Korzystając z odrobiny wolnego oprogramowania, możesz zabierać ebooki w formatach EPUB, Mobi i PDF i przenosić je do swojego Kindle Lickety-Split. Odpowiednie dla wieku e-booki dla dzieci w wieku od do 12 lat dostępne do bezpłatnego czytania online bez rejestracji. oferuje 23 klasyczne ilustrowane książki dla dzieci do bezpłatnego czytania online lub bezpłatnego pobrania w formacie PDF. KingZone ma bardzo ładną kolekcję bezpłatnych książek elektronicznych dostępnych w 13 kategoriach (językach programowania) do czytania online lub pobierania. Invent With Python oferuje bezpłatny ebook, Invent Your Own Games With Python, do bezpłatnego czytania online lub bezpłatnego pobrania w formacie PDF bez rejestracji. Cleave Books mała kolekcja bezpłatnych powieści klasycznych dostępna do bezpłatnego czytania online bez rejestracji.

Opis

W teatrze „Nowa Moskwa” dochodzi do tajemniczego incydentu – ataku na szanownego w każdym kręgu społecznym Pana Bogomolova, reżysera i dyrektora teatrutektyw Anton Staszis. Rozpoczęte dochodzenie pokieruje ich do zaskakujących rezultatów. Pojawia się wielu podejrzanych, wszyscy kłamią, ale każdy z innego powodu: rodzicielska miłość, ślepa zazdrość, podły szantaż i pragnienie sukcesu, za który zapłacono zbyt wysoką cenę.

Mogłoby się wydawać, że wszystko kręci się wokół teatru, ale jedno małe, z pozoru nieistotne wydarzenie zakorzenione w przeszłości, zbiera śmiertelny plon.
Nadszedł czas, aby przywrócić sprawiedliwość…

Ocena 7.4 719 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona