Tam, gdzie serce twoje

Tam, gdzie serce twoje

Autor: Krystyna Mirek
Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

W naszej ofercie posiadamy e-książk

i w formatach epub, mobi oraz pdf, które są obsługiwane przez wszystkie czytniki ebooków (takie jak Kindle, PocketBook czy tablet iPad). Oferujemy ebooki w najpopularniejszych formatach: MOBI (przeznaczony na czytniki Kindle), EPUB (przeznaczony na czytniki PocketBook, KOBO, inkBOOK) oraz PDF, a także audiobooki w formacie mp3. Obsługiwane formaty plików - starsze czytniki mogą obsługiwać wyłącznie pojedyncze rodzaje plików (EPUB, PDF, MOBI), ale nowsze urządzenia oferują możliwość użytkowania także innych rodzajów plików, jak PDF, TXT, HTML, RTF czy DOC. Niepodważalną zaletą ebooków jest to, że w odróżnieniu od drukowanej książki można w nich zmieniać rodzaj oraz wielkość czcionki, formatować tekst, a w zależności od posiadanego czytnika istnieje też możliwość wyszukiwania pojedynczych słów w tekście, dodawania zakładek i robienia notatek. to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie,

czytanie online

i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. By móc wygodnie uczyć się języka angielskiego niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, pobierz e-fiszki poprzez telefon lub tablet i przeglądaj plik pdf wtedy, kiedy masz na to ochotę - jadąc autobusem, siedząc w poczekalni czy na dworcu. Ebooki można odczytywać na komputerach i laptopach, ale są one przeznaczone głównie do czytania na urządzeniach przenośnych takich jak smartfony, tablety i przede wszystkim czytniki książek elektronicznych. Niezwykły i oryginalny jest styl Kruszyńskiego, który sprawia, że niezależnie od tematu jaki porusza, w umyśle czytelnika mnożą się zaskakujące skojarzenia i metafizyczne wzruszenia. Format ten umożliwia także dodatkowe funkcje dla posiadaczy abonamentu, takie jak: szybkie zaznaczanie treści, dodawanie komentarzy i notatek, tworzenie cytatów oraz kompendiów czy projektów. Niezależnie od tego na jakim etapie życia jesteś, czy masz 20 czy 40 lat, czy masz kredyt hipoteczny i dług na karcie kredytowej, czy może odkładasz co miesiąc połowę swoich dochodów - ta książka będzie dla Ciebie wartościowa! Nie tylko ich pobieranie jest wątpliwe moralnie (jeśli nawet nie-nielegalne) ale też pirackie książki są często kiepskiej jakości, czyli np. nie mają podziału na rozdziały i zawierają błędy, są źle złożone itp. Aplikacja Bluefire Reader umożliwia czytanie oraz zarządzanie e-bookami w formatach PDF lub ePUB, które chronione są systemem DRM (Digital Right Management) na urządzeniach przenośnych z systemem Android i Apple iOS. Aplikacja Adobe Digital Editions (ADE) umożliwia czytanie oraz zarządzanie e-bookami w formatach PDF lub ePUB, które chronione są systemem DRM (Digital Right Management).

Format ten umożliwia zmienianie

wielkości czy rodzaju fontu, a także pozwala na dopasowanie wyświetlanego tekstu do ekranu, na którym jest odczytywany. MOBI jest formatem plików dedykowanym dla publikacji elektronicznych stworzonym przez francuską firmę Mobipocket S.A., a obecnie obsługującym głównie czytniki Kindle stworzone przez Amazona. Tematem książki jest propozycja takiego ujęcia relacji i związków między fotografią a innymi tekstami kultury, w którym fenomen fotografii rozumiany jest nie tylko jako kompleks motywów i problemów związanych ze zdjęciem, lecz także jako zespół praktyk i procesów technicznych, istotnym, a słabo obecnym w badawczej refleksji potencjale estetycznym, filozoficznym, interpretacyjnym i semantycznym. Na znajdziesz także ebooki poradnikowe, które pomogą Ci rozwijać własne pasje i osobowość, reportaże, eseje, felietony oraz pozycje naukowe i popularno-naukowe w formatach epub i mobi.

Opis

Podobno los zawsze daje drugą szansę. Jednak Ci, którzy ją przegapią, muszą przygotować się na wiele komplikacji…

Laura poświęciła wszystko dla swojego małżeństwa. Stała się mistrzynią kompromisu, w końcu z roku na rok miała mniej do powiedzenia. Aż pewnego dnia o czwartej nad ranem coś w niej pękło. Rzuciła wszystko i udała się w podróż na drugi koniec Polski, nad morze, by odzyskać swoje serce.

Albert dawno temu znalazł prawdziwy skarb. Wyłowił z morza wyjątkowe złoże bursztynu. Z nikim się nie podzielił, ukrył je głęboko. Podobnie zamknął swoje serce. U schyłku życia postanowił naprawić wyrządzone krzywdy. Szybko jednak przekonał się, że to nie takie proste.

W małym nadmorskim pensjonacie Laura spotyka ludzi, którzy serdecznie ją przyjmują, chociaż podobnie jak ona, znajdują się na życiowych rozstajach.

Każde z nich szuka miłości, największego skarbu, który zwykle ukrywa się tam, gdzie wzrok nie sięga. Czy uda im się ją odnaleźć?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Ocena 7.2 102 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona