Ten dzień

Ten dzień

Autor: Blanka Lipińska
Twoja ocena: 8
8 2 głos głosy

Video trailer

Images

Recenzja

Dzięki za odpowiedź - myślę, że udostępnię ebooka na swoim blogu - a raczej spróbuję

(bo mam nieoparte wrażenie, że zajmie mi to dwa razy więcej czasu, niż pisanie - taka ze mnie informatyczka”:)) Ale póki co dzieło się dopiero robi - dlatego też zanim je opublikuję trochę czasu minie 🙂 • Niewidoczny znak wodny - W treści książki ukryte są niewidoczne dla czytelnika zakodowane oznaczenia, które pozwalają na szybkie zidentyfikowanie kopii. Kiedy czytam, że biedna kobieta, prawie uduszona, musiała w pewnej chwili walczyć życie, a jej oprawca tylko się tym bardziej podniecił, to nie wiem, czy mam zwymiotować, czy zapłakać nad tym, co ma w głowie autorka tego czegoś! W gruncie rzeczy definicja książki elektronicznej jest dość arbitralna, skoro jej mianem możemy określić plik w formacie PDF, a już zwyczajowo nie zaliczamy do grona e-booków plików sporządzonych w Wordzie (niemniej jednak za pierwszy polski e-book chciano kiedyś uznać książkę Olgi Tokarczuk „Dom dzienny, dom nocny”, promowaną przez Bertelsmanna, choć był to zwykły dokument Worda). " 365 dni" nie wiem po jakiego czorta wzięłam się za nią.Tak jak nienawidziłam "Pięćdziesiąt twarzy Greya" tak i ta pozycja Blanki Lipińskiej jest u mnie na straconej linii.W sumie sama jestem na siebie zła ,bo przecież wyraźnie jest informacja ,że książka ocieka seksem,brutalnością..tak to się przecież czego można oczekiwać jak na samym wstępnie główny bohater gwałci stewardesę.A sam opis jest po prostu obrzydliwy a mi osobiście brało się na wymioty, po tym miałam dosyć.Byłam jednak ciekawa gdzie ten Ojciec chrzestny.Nigdzie go jednak nie zastałam.

A sam początek książki, sprawia, że masz ochotę nią rzucić w kąt albo spalić w piecu

i to nie tak, że seks jest dla mnie tematem tabu, bo umiem nim rozmawiać otwarcie bez skrępowania, ale to, co zrobił wielki don Massimo na wstępie było zwykłym gwałtem na stewardessie. Efekt jest taki, że wśród znalezionych pozycji, które automatycznie s± dodawane do wewnętrznego katalogu w aplikacji trafiają zarówno znalezione e-booki, jak i pliki zawieraj±ce tekst, ale nie będące e-książkami (pliki tekstowe, dokumentacja oprogramowania, pliki konfiguracyjne, pliki z gier zainstalowanych na smartfonie itp.). Jeżeli jednak od razu na wstępie określimy, że program ma szukać wyłącznie plików epub, mobi czy PDF, to wtedy katalog powinien zapełnić się elektronicznymi publikacjami zlokalizowanymi w pamięci smartfonu. Jeśli mnie chodzi, to do przeczytania tej książki skłoniło mnie kilka aspektów, a mianowicie obsadzenie akcji w malowniczych Włoszech oraz połączenie dwóch jakże odrębnych światów - mafii i spektakularnej miłości, która budowana jest w niebezpiecznych okolicznościach.

to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów

i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli ebook został zapisany jako dokument z tekstem, aplikacja ezPDF będzie w stanie 365 dni blanka lipińska chomikuj pdf ebook książka pobierz bestseller 2018 odczytać go poprawnie i wyświetlić jako tekst, dzięki czemu czcionka takiego ebooka również może być skalowalna! Która twierdzi, że jej dotychczasowy związek "był niestandardowy, ponieważ oboje dysponowaliśmy intelektem", po czym w następnej scenie wchodzi do pomieszczenia, którego ściany pokrywały półki z książkami, a ona rozważa cóż to za pomieszczenie?  

Opis

Sycylijskie życie Laury Biel zaczyna przypominać bajkę. Jest liczne wesele, mąż, który spowoduje i zda dla niej wszystko, ciąża, prezenty i wielki wprost luksus: służba, samochody, nadmorskie rezydencje. A wszystko byłoby idealnie, gdy nie to, że około oszukują się sami gangsterzy, w powietrzu wisi nieokreślona zbrodnia, ktoś stale poznaje ją złapać i wyeliminować, a Olo, najlepsza przyjaciółka, ślepo biegnie w jej ślady. Bycie żoną najniebezpieczniejszego goście na Sycylii osiąga własne wytrwałości i Laura boleśnie się o tym przekona…

Druga fazę bestselleru „365 dni” toż nie tylko wygodne love story, które czyta się przed snem na dobranoc. To akcja pełna zaskakujących zwrotów akcji: ucieczek, pogoni, zdrad, rywalizacji o honor, śmiertelnego niebezpieczeństwa. To sztuka o tym, jak nietrudno się zakochać i podobnie łatwo zniszczyć sobie życie. Każdy rozdział zaskakuje , nic nie jest konkretne – poza ostrym seksem oraz sztuką, w której nie jest ani złych, ani dobrych bohaterów. Jest zbytnio to prawdziwa tajemnica, prawdziwa miłość, duże prawdopodobieństwo również cała chęć.

Ocena 7.2 1 298 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona