Zaginięcie

Zaginięcie

Autor: Remigiusz Mróz
Twoja ocena: 8
8 1,321

Video trailer

Images

Recenzja

Czytnik Epubor umożliwia czytanie ePub, PDF, ebooków Mobi

w jednej aplikacji na komputerze, jest to wygodne dla czytelników, którzy mają wiele formatów eBooków. Większość sklepów ebook używa formatu pliku o nazwie „epub” - ale Amazon / Kindle używa nieco zmodyfikowanego formatu pliku „mobi”. Większość sieci księgarni ma własne urządzenie do czytania i własną księgarnię; ale niektóre firmy, takie jak Smashwords, BookBaby i Lulu, oferują „dystrybucję” - co oznacza, że ​​wyślą ebook do wszystkich sprzedawców online i będą śledzić sprzedaż. Pierwotnie używany przez e-czytnik Mobipocket, format themobi jest obecnie używany przez bardziej popularne czytniki e-booków, w tym Amazon Kindle i aplikacje Kindle dla iO i urządzeń z Androidem. Najszybszym sposobem przesyłania e-booków jest wysłanie wiadomości e-mail z komputera na urządzenie z systemem iOS, ale odkryjesz, że kilka dodatkowych aplikacji jest potrzebnych, abyś mógł odczytać pliki i zapewnić kompatybilność nie tylko z formatem epub i mobi, ale prawie każdy inny typ pliku ebooka, który możesz napotkać. Książki EPUB, PDF i Kindlle MOBI przekonwertowane z innych formatów lub pobrane z witryn torrentowych czasami są zakrywane, co nieuchronnie czyni całą podróż do czytania e-booków mniej satysfakcjonującą. Najważniejszą zaletą formatów ebook (epub i mobi) w stosunku do PDF jest to, że ebooki są tworzone w formacie, który zmienia kształt w zależności od urządzenia, na którym je czytasz. Nie ma znaczenia, czy ktoś czyta twoją książkę z tabletu czy telefonu; zawsze będzie wyświetlany poprawnie. Formaty, które idealnie tworzyłbyś dla ebooków, to PDF, EPUB - używane przez urządzenia takie jak iPad, oraz MOBI - używane przez Kindle. Format ebooków EPUB o otwartym kodzie źródłowym jest świetny do udostępniania książek między różnymi czytelnikami i ułatwia życie czytelnikom na ogół - ale Amazon Kindle, duży gracz, nie obsługuje go. Na szczęście istnieje bezpłatne, łatwe obejście: Calibre, narzędzie do zarządzania i konwersji e-booków, które umożliwia szybkie przeniesienie książek EPUB do Kindle. Jednak Amazon dodał DRM (Digital Rights Management) do swojej wersji formatu MOBI, co oznacza, że ​​eBooki AZW zakupione bezpośrednio z Amazon mogą być TYLKO odczytywane przez oprogramowanie lub urządzenia Amazon Kindle. ŁADOWANIE BOCZNE: Aby przeczytać plik eBook z witryny księgarni rządowej USA na dedykowanym czytniku e-booków, takim jak Kindle, Nook lub Sony eReader lub na tablecie takim jak Apple iPad, Kindle Fire lub Samsung Galaxy, użytkownicy będą musieli ręcznie „sideload” lub skopiuj pobrany plik do swojego eReadera lub urządzenia mobilnego.

Ta Kindle Cloud obsługuje wiele takich samych funkcji czytania

jakie można uzyskać dzięki e-bookom zakupionym od Amazon, w tym najważniejsze, notatki, zakładki, wyszukiwanie słowników i synchronizację pozycji czytania we wszystkich aplikacjach i czytnikach Kindle Amazon. Obsługuje obecne formaty e-czytników głównego nurtu ebooków, na przykład: EPUB, MOBI, AZW, Kindle, PDF i tak dalej. Wygodnie jest przekonwertować epub na pdf lub format mobi na txt. Możesz łatwo konwertować EPUB, PDF, AZW, MOBI, e-booki Kindle na inne formaty!

Opis

Joanna Chyłka, doświadczona Pani prawnik, wraz ze swoim partnerem-nowicjuszem Kordianem Oryńskim, podejmują się obrony bogatej rodziny oskarżonego o zabójstwo córki.

Choć alarm w letniskowym domku był włączony przez całą noc, a okna i drzwi starannie zamknięte, to trzyletnia dziewczynka znika bez śladu. Śledczy nie natrafiają na żadne ślady wskazujące na porwanie i podejrzewają, że dziecko nie żyje.

Sam proces to tylko poszlaki, ale mimo to rodzice zagonionej to pierwsi podejrzani w śledztwie. Gdy zostanie wyeliminowane wszystko, co jest niemożliwe, to pozostałe musi być prawdą…

Ocena 8.0 2657 głosów

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dodaj opinie

Nick *
Wyświetlany pseudonim
Email *
Twój adres emailowy nie zostanie opublikowany
Twoja strona