Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner

Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner • Ebook • PDF

Nicola Rayner368 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
Udostępniono0
download ebook download audiobook
what going on?
Autor książki

Gdzie pobrać ebook Dziewczyna, którą znałaś Nicola Rayaner pdf epub mobi?

Pewnego dnia Alice poznaje dziewczynę, która przypomina jej przyjaciela z przeszłości. Ruth była niesamowicie piękna – wszyscy chłopcy na uniwersytecie ją kochali. Ale nie jest w stanie jej poznać. Utonęła 15 lat tem jak bohaterka w książce Jest Krew. Zafascynowany opisem książki, chciałem poznać tę niepokojącą historię o zniknięciu młodej dziewczyny. Kiedy 15 lat temu Ruth Walker zniknęła z balu studenckiego, wszyscy zapytali: co naprawdę stało się tamtej nocy? Wszystko wskazywało na to, że miał miejsce niefortunny wypadek, w którym utonęła Ruth. Jednak jej ciała nigdy nie znaleziono. Pewnego dnia, gdy główna bohaterka książki Alice widzi kobietę w pociągu, która wygląda jak Ruth, nie puszcza. Dziewczyna którą znałaś ebook to najbardziej trzymająca w napięciu historia wszech czasów. Obsesja na punkcie kobiet byłego męża zaczęła dominować w jej poprzednim życiu.

Kto stoi za śmiercią kobiety?

Darmowe ebooki i audiooboki to teraz idealna sprawa na ten trudny czas. Dlaczego George Bell udaje, że nie ma z tym nic wspólnego? Liczne pytania i wskazówki przybliżają nas do poznania zaskakującej prawdy. Przyznaję, że na początku trudno mi było poznać tę historię i że historia jest opowiadana z perspektywy trzech osób: Naomi, Alice i Kat nie ułatwiały mi tego. Niepokoiło mnie mnóstwo narratorów w tym przypadku. Powieść Dziewczyna którą znałaś ebook czyta się bardzo wolno, ale w środku książki pojawia się nagły powrót.

Do ostatniej strony nie wiedziałem, jak skończy się ta historia. Moim zdaniem to dobry debiut. Mogę tylko polecić kolejną powieść autora i nie mogę się doczekać. Alice jest żoną kobieciarza, prezentera telewizyjnego George. Wierzy, że zna przeszłość męża i że nie ma przed nią wielkich tajemnic. Zna tragiczną historię swojego życia. Partner Ruth umiera na balu uniwersyteckim kilka lat wcześniej. Poszukiwania poszły na marne, tylko ich rzeczy znaleziono na plaży, chociaż były prawie idealnie rozmieszczone. Warto też odwiedzić stronę Empik po więcej ciekawych książek.

Historia, która niszczy życie

Większość ludzi myślała, że ​​poszła sama na plażę i utonęła, ale policja znalazła ją zaginioną. Zdjęcia i historie tworzyły swój opis w głowie Alice. Prawie zapomniała tej historii, aż pewnego dnia zauważyła tę samą kobietę w pociągu. To jest niemożliwe Ale podświadomość mówi jej, że to nie był tylko wypadek lub inna kobieta, która wyglądała podobnie. Dziewczyna którą znałaś ebook postanawia zapytać męża o Ruth, ale to szybko kończy temat i nie chcę o niej dużo mówić. Wpada w pułapkę, która zniszczy twoje życie. Odkrywa bolesną prawdę i to, co naprawdę wydarzyło się lata temu. Jak myślisz, co mogło się wtedy stać? Akcja trochę upodabnia się do tych w serialach Netflixa. Czy kobieta w pociągu była byłym partnerem George’a i czy ON jest w to głównie zaangażowany? A jeśli pomyśleli, że zaginęła, dlaczego nie wróciła, kiedy miała się dobrze?

Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner ebook PDF

Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner doci to arcydzieło tego autora. Można powiedzieć, że urzekła czytelników na całym świecie. Jednak w Polsce książka Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner zrobiła chyba jeszcze większą furorę. Nie wszyscy lubią takie gatunki ale ten tytuł musi znaleźć się na Twojej liście do przeczytania. Możemy podziwiać tutaj naprawdę świetną fabułę. Ta książka jest świetnie napisana przez co czyta ją się z łatwością. Mole książkowe są wstanie przeczytać ją w jeden wieczór. Autor nazwa postarał się bardzo pisząc te ciekawą książkę. Wszyscy fani są ciekawy czy kiedykolwiek powstanie ekranizacja tej powieści.

Gdzie pobrać ebook Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner za darmo?

Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner moim zdaniem będzie miała jedną z najlepszych sprzedaży w tym roku. Może pobić różne rekordy. Znajdziecie ją w dobrych księgarniach, empiku i wielu innych miejsach. Natomiast jeżeli chodzi o wersję na czytnik to śmiało znajdziecie ją w naszej bibliotece online. Ludzie uwielbiają ebook Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner za wszystko. Za to, że tak przyjemnie się ją czyta, za fabułę i za bohaterów, którzy poruszają mocno naszą wyobraźnię. To ogromna dawka humoru i grozy. To z pewnością pewna zabawa uczuciami czytelnika. Właśnie dlatego ebook Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner PDF jest tak dobra!

Nielimitowane ebooki i audiobooki!

Klimat tej książki jest miejscami bardzo mroczny. Nawet Ci, któzy nie lubieją czytać stwierdzili, że to jest fenomem wśród książek. Wiele osób do czytania zaczęło używać czytników do ebooków, no Kindle od Amazon. A Wy jak? Wolicie czytać elektroniczne książki czy jednak wolicie klasyczne wersje z miękiej lub twardej okładce? Zdania na ten temat są podzielone. Gdybyście jednak chcieli pobrać Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner na swój czytnik to nie ma nic prostszego. Wystarczy szybka rejestracja, aby pobierać ebooki i audiobooki bez limitu. To jeszcze lepsza alternatywa do serwisów takich jak EmpikGo, BookBeat, Legimi, Storytel czy Virtualo. W tej bibliotece znajdziesz dużo więcej ciekawych książek, tzn ebooków.

Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner pobierz ebook EPUB, MOBI, PDF

Oczywiście Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner pdf-x jest też do pobrania w formatach epub i mobi. Jeżeli lubisz słuchać to możesz pobrać wersję Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner jako audiobook. To tak samo fajne zajęcie jak oglądanie filmów i seriali online na Zalukaj lub Zerion. Czytnik ebooków to świetny gadżet, który każdy mol książkowy powinienen mieć. Wystarczy włożyć go do torebki czy plecaka. To tak jakby zabrać na urlop całą swoją domową biblioteczke. Z tą różnicą, że tam nam się zmieści w małym plecaku. Oprócz Dziewczyna którą znałaś – Nicola Rayner PDF znajdziesz inne tytuły tego autor nazwa. Jeżeli lubicie gatunki tego typu to wyszukujcie ebooki po kategorii. Ta biblioteka online to zbiór najlepszych dzieł najlepszych ale i niszowych pisarzy z całego świata. Możesz czytać książki autorów z Polski, USA, Meksyku, a nawet z Japonii.

N/A

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Wyrwa – Wojciech Chmielarz
Lot 202 – Remigiusz Mróz
Czerwony lotos
Chcę twojego życia – Amber Garza
Miner Lucia – Bernard Minier
Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński
Ktoś tu kłamie – Jenny Blackhurst
Katharsis – Maciej Siembieda
Werdykt – Remigiusz Mróz
Dylemat – B.A Paris
Fu#k up – Paulina Świst
Mroczne miejsca – ebook PDF