Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają

Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają • Ebook • PDF

Adam Kucharski352 STRON
Twoja ocena: 0
10 1
Udostępniono0
download ebook download audiobook
what going on?
Autor książki

Gdzie pobrać ebook Prawa epidemii Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają pdf epub mobi?

Książka Prawa epidemii Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają ebook na bardzo aktualny temat. Dzięki temu dowiemy się, w jaki sposób epidemie powstają, przenoszą się i biegają. Nie chodzi jednak tylko o choroby zakaźne. Okazuje się, że te same zasady dotyczą treści internetowych, złośliwego oprogramowania, przemocy, finansów, pomysłów, przemocy lub kultury. Ta książka jest prawdziwą kopalnią wiedzy o otaczającym świecie i prawach, które nim rządzą. Autor jest członkiem TED i pracuje nad epidemiami na świecie, w tym wirusami Ebola i Zika. Jest zdecydowanie zaznajomiony z tym tematem i może przekazać swoją wiedzę w sposób zrozumiały dla przeciętnego czytelnika. Jeśli jednak polegasz na rozmownym stylu i humorystycznych dodatkach, nie znajdziesz go tutaj. Książka jest dobrze przeczytana, ale wymaga trochę uwagi. Obejmuje wiele tematów, które dotyczą nas bezpośrednio. Rozdziały na temat zachowań społecznych (i jak!) A treści internetowe najbardziej się podobały.

Koronawirus w bestsellerach

Autor analizuje nawet zjawisko samobójstwa, które z pewnością może mieć cechy zakaźne. Z tego powodu istnieją specjalne wytyczne WHO dotyczące odpowiedzialnego zgłaszania przypadków popełnienia samobójstwa. Niestety media nie zawsze tego przestrzegają, więc na przykład liczba samobójstw wzrosła o 10% po śmierci Robina Williamsa. W książce Prawa epidemii Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają ebook znajdujemy podobne analizy dotyczące ochrony danych online, fałszywych wiadomości, memów, wyzwań internetowych i wpływowych osób. Myślę, że będzie to interesująca lektura dla wszystkich miłośników literatury popularno-naukowej, którzy lubią zdobywać nową wiedzę i starają się lepiej zrozumieć otaczający ich świat. Trzymałbym się chaotycznego wyboru treści w rozdziałach, ale ogólnie warto się z nimi zapoznać, szczególnie w obecnej sytuacji. Jest to zupełnie inna pozycja niż chociażby Harleen Harley Quinn Tom 1 Ta pozycja będzie o wiele ciekawszą pozycją dla młodzieży w czasach koronaferii niż tom o wirusie.

Autor trafił w punkt

16 marca minister zdrowia Łukasz Szumowski ogłosił, że liczba pacjentów z koronawirusem może osiągnąć około tysiąca w ciągu jednego tygodnia. W tym czasie odnotowano 156 potwierdzonych przypadków. W rzeczywistości tysiąc zdiagnozowanych przypadków zostało przekroczonych dziewięć dni po tym oświadczeniu, a dziś – miesiąc później – nadal nie przekroczyliśmy dziesięciu tysięcy. Pomińmy powody polityczne (martwmy się) lub socjotechniczne (przesadzmy z naszymi prognozami, aby odnieść sukces później). Dlaczego takie odchylenia są możliwe w prognozach. Zwłaszcza, że ​​różne typy szacunków pochodzą od różnych grup ekspertów lub prostych ludzi, którzy po prostu ekstrapolowali dostępne dane na arkusze kalkulacyjne. Natomiast odpowiedzi na te i wiele innych ważnych pytań można znaleźć w książce Adama Kucharskiego Prawa epidemii Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają ebook? Polskie tłumaczenie pojawiło się na półkach zaledwie dwa miesiące po światowej premierze. Temat wirusa jest nawet poruszany w najnowszych serialach w platformie HBOGO. To pokazuje jak autor książki podjął temat bardzo na topie.

Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają ebook PDF

Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają doci to arcydzieło tego autora. Można powiedzieć, że urzekła czytelników na całym świecie. Jednak w Polsce książka Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają zrobiła chyba jeszcze większą furorę. Nie wszyscy lubią takie gatunki ale ten tytuł musi znaleźć się na Twojej liście do przeczytania. Możemy podziwiać tutaj naprawdę świetną fabułę. Ta książka jest świetnie napisana przez co czyta ją się z łatwością. Mole książkowe są wstanie przeczytać ją w jeden wieczór. Autor nazwa postarał się bardzo pisząc te ciekawą książkę. Wszyscy fani są ciekawy czy kiedykolwiek powstanie ekranizacja tej powieści.

Gdzie pobrać ebook Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają za darmo?

Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają moim zdaniem będzie miała jedną z najlepszych sprzedaży w tym roku. Może pobić różne rekordy. Znajdziecie ją w dobrych księgarniach, empiku i wielu innych miejsach. Natomiast jeżeli chodzi o wersję na czytnik to śmiało znajdziecie ją w naszej bibliotece online. Ludzie uwielbiają ebook Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają za wszystko. Za to, że tak przyjemnie się ją czyta, za fabułę i za bohaterów, którzy poruszają mocno naszą wyobraźnię. To ogromna dawka humoru i grozy. To z pewnością pewna zabawa uczuciami czytelnika. Właśnie dlatego ebook Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają PDF jest tak dobra!

Nielimitowane ebooki i audiobooki!

Klimat tej książki jest miejscami bardzo mroczny. Nawet Ci, któzy nie lubieją czytać stwierdzili, że to jest fenomem wśród książek. Wiele osób do czytania zaczęło używać czytników do ebooków, no Kindle od Amazon. A Wy jak? Wolicie czytać elektroniczne książki czy jednak wolicie klasyczne wersje z miękiej lub twardej okładce? Zdania na ten temat są podzielone. Gdybyście jednak chcieli pobrać Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają na swój czytnik to nie ma nic prostszego. Wystarczy szybka rejestracja, aby pobierać ebooki i audiobooki bez limitu. To jeszcze lepsza alternatywa do serwisów takich jak EmpikGo, BookBeat, Legimi, Storytel czy Virtualo. W tej bibliotece znajdziesz dużo więcej ciekawych książek, tzn ebooków.

Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają pobierz ebook EPUB, MOBI, PDF

Oczywiście Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają pdf-x jest też do pobrania w formatach epub i mobi. Jeżeli lubisz słuchać to możesz pobrać wersję Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają jako audiobook. To tak samo fajne zajęcie jak oglądanie filmów i seriali online na Zalukaj lub Zerion. Czytnik ebooków to świetny gadżet, który każdy mol książkowy powinienen mieć. Wystarczy włożyć go do torebki czy plecaka. To tak jakby zabrać na urlop całą swoją domową biblioteczke. Z tą różnicą, że tam nam się zmieści w małym plecaku. Oprócz Prawa epidemii. Skąd się epidemie biorą i czemu wygasają PDF znajdziesz inne tytuły tego autor nazwa. Jeżeli lubicie gatunki tego typu to wyszukujcie ebooki po kategorii. Ta biblioteka online to zbiór najlepszych dzieł najlepszych ale i niszowych pisarzy z całego świata. Możesz czytać książki autorów z Polski, USA, Meksyku, a nawet z Japonii.

N/A

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Date Me, Bryson Keller
Gołąb i wąż – Shelby Mahurin
Arystoteles i Dante przepadają w toni życia
Serce Wojownika Słońca -Sue Lynn Tan
Lato złamanych zasad – K.L. Walther
Ostatni gambit. The Inheritance Games – Jennifer Lynn Barnes
Próby Słońca – Aiden Thomas
Nie zakocham się! – ebook PDF
Harleen. Harley Quinn. Tom 1 – Stjepan Sejić
The Worst Best Men. Najgorszy drużba – Mia Sosa
Narzeczona – Kiera Cass
Nie zakocham się! – Alex Light