Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky

Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky • Ebook • PDF

Michelle Kaminsky
Twoja ocena: 0
0 0
Udostępniono0
download ebook download audiobook
what going on?
Autor książki

Gdzie pobrać ebook Seryjni mordercy Michelle Kaminsky pdf epub mobi?

Nigdy nie ukrywałem faktu, że zamiast robić coś lekkiego na temat stylu życia, wolę czytać o tych, którzy rabują bohaterów życia. Czytałem wiele thrillerów o sprytnych zabójcach, którzy dowodzili policjantami, a jeszcze więcej inteligentnych detektywów i behawiorystów, którzy je wypracowali. Dziś jednak przyjrzymy się książce ebook Seryjni mordercy wyobrazimy sobie największych degeneratów, jakie widział świat. Pozycja autorstwa Michelle to książka napisana w formie pytań i odpowiedzi nie tak jak książka Jadłonomia po polsku. Michelle Kamiński podzieliła go na sześć rozdziałów, w których rozkazano poszczególnych zabójców. Niestety nie znajdujemy tutaj bardziej szczegółowych informacji na temat poszczególnych zabójców ani motywów, które doprowadziły ich do popełnienia przestępstwa.

W formie pytań i odpowiedzi

W ebooku Seryjni mordercy 150 odpowiedzi to w większości ton makabrycznych osobliwości, a same pytania są usprawiedliwieniem dla kolejnych opowiadań. Oczywiście znajdziemy wyjątki od tej reguły, ale musisz mieć dobry obraz całości. Rozdział 1 jest zatytułowany Zacznijmy od podstaw. Jak sama nazwa wskazuje, autor podaje nam wiele informacji o seryjnych zabójcach. Kto pierwszy użył tej nazwy, ilu seryjnych morderców zostało zarejestrowanych w archiwach policyjnych lub jaka płeć i rasa dominują w statystykach? Było też miejsce na zajmowanie się mitami na ich temat. Dowiesz się między innymi, jaki jest średni iloraz inteligencji seryjnej lub uroczego miasta o nazwie Murderville. Naprawdę świetny rozdział!

Kto jest bohaterem kolejnych rozdziałów?

Drugi rozdział poświęcony jest niesławnym nagłówkom gazety. Wśród wymienionych postaci są Jeffrey Dahmer, John Wayne Gacy, Ted Bundy, Ed Kemper, a nawet Jack the Ripper. Są to krótkie raporty, które rzadko obejmują więcej niż trzy strony. Autor ebooka Seryjni mordercy krótko przytacza ich podejście i sposób, w jaki sposób złapano ich w policyjną pułapkę. W porównaniu z pierwszym rozdziałem reszta książki jest prawie encyklopedią seryjnych morderców. Pełna okrutnych szczegółów i chorej miłości. Dowiesz się jednak wielu szczegółów na temat poszczególnych przestępstw i dowiesz się, którzy prawdziwi przestępcy zainspirowali popkulturę (filmy i seriale online). Brakowało mi nawet czarno-białych zdjęć i krótkich nagrań.

Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky ebook PDF

Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky doci to arcydzieło tego autora. Można powiedzieć, że urzekła czytelników na całym świecie. Jednak w Polsce książka Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky zrobiła chyba jeszcze większą furorę. Nie wszyscy lubią takie gatunki ale ten tytuł musi znaleźć się na Twojej liście do przeczytania. Możemy podziwiać tutaj naprawdę świetną fabułę. Ta książka jest świetnie napisana przez co czyta ją się z łatwością. Mole książkowe są wstanie przeczytać ją w jeden wieczór. Autor nazwa postarał się bardzo pisząc te ciekawą książkę. Wszyscy fani są ciekawy czy kiedykolwiek powstanie ekranizacja tej powieści.

Gdzie pobrać ebook Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky za darmo?

Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky moim zdaniem będzie miała jedną z najlepszych sprzedaży w tym roku. Może pobić różne rekordy. Znajdziecie ją w dobrych księgarniach, empiku i wielu innych miejsach. Natomiast jeżeli chodzi o wersję na czytnik to śmiało znajdziecie ją w naszej bibliotece online. Ludzie uwielbiają ebook Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky za wszystko. Za to, że tak przyjemnie się ją czyta, za fabułę i za bohaterów, którzy poruszają mocno naszą wyobraźnię. To ogromna dawka humoru i grozy. To z pewnością pewna zabawa uczuciami czytelnika. Właśnie dlatego ebook Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky PDF jest tak dobra!

Nielimitowane ebooki i audiobooki!

Klimat tej książki jest miejscami bardzo mroczny. Nawet Ci, któzy nie lubieją czytać stwierdzili, że to jest fenomem wśród książek. Wiele osób do czytania zaczęło używać czytników do ebooków, no Kindle od Amazon. A Wy jak? Wolicie czytać elektroniczne książki czy jednak wolicie klasyczne wersje z miękiej lub twardej okładce? Zdania na ten temat są podzielone. Gdybyście jednak chcieli pobrać Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky na swój czytnik to nie ma nic prostszego. Wystarczy szybka rejestracja, aby pobierać ebooki i audiobooki bez limitu. To jeszcze lepsza alternatywa do serwisów takich jak EmpikGo, BookBeat, Legimi, Storytel czy Virtualo. W tej bibliotece znajdziesz dużo więcej ciekawych książek, tzn ebooków.

Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky pobierz ebook EPUB, MOBI, PDF

Oczywiście Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky pdf-x jest też do pobrania w formatach epub i mobi. Jeżeli lubisz słuchać to możesz pobrać wersję Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky jako audiobook. To tak samo fajne zajęcie jak oglądanie filmów i seriali online na Zalukaj lub Zerion. Czytnik ebooków to świetny gadżet, który każdy mol książkowy powinienen mieć. Wystarczy włożyć go do torebki czy plecaka. To tak jakby zabrać na urlop całą swoją domową biblioteczke. Z tą różnicą, że tam nam się zmieści w małym plecaku. Oprócz Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky PDF znajdziesz inne tytuły tego autor nazwa. Jeżeli lubicie gatunki tego typu to wyszukujcie ebooki po kategorii. Ta biblioteka online to zbiór najlepszych dzieł najlepszych ale i niszowych pisarzy z całego świata. Możesz czytać książki autorów z Polski, USA, Meksyku, a nawet z Japonii.

N/A

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Weterynarz na dyżurze. Szczery do bólu dziennik lekarza zwierząt
Historia na śmierć i życie – Wojciech Tochman
W cieniu góry. Wspomnienia Odważnej
Pod sztandarem nieba. Wiara, która zabija – ebook PDF
Dziewięć dni w nieskończoności. Niezwykła opowieść z pogranicza śmierci o odmiennym stanie świadomości i sensie życia – Anke Evertz
Kulisy PIS – Kamil Dziubka
Topografia pamięci – Martin Pollack
Kobieta na froncie – Alaine Polcz
Niespełnienia – Piotr Strzeżysz
Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach
O pochodzeniu czasu. Ostateczna teoria Stephena Hawkinga – Thomas Hertog
Minjan. Moje spotkania z ortodoksyjnymi Żydami – J.S. Margot