Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley

Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley • Ebook • PDF

Lucida Riley608 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
Udostępniono0
download ebook download audiobook
what going on?
Autor książki

Gdzie pobrać ebook Siostra Słońca Siedem sióstr pdf mobi epub?

Siostra Słońca Siedem sióstr ebook to historia o siostrach urodzonych na różnych kontynentach,  które dorastały w bajecznej posiadłości Atlantis. Przybrany ojciec, którego nazywali Pa Salt, nadał im nazwy mitycznych Plejad. Każdy stworzył własne życie i rzadko miał okazję poznać wszystkich. Zostają przywiezieni do domu przez niespodziewaną śmierć ojca, który zostawił każdą literę i wskazówkę, która pomogłaby im odkryć własne korzenie. I znaleźć odpowiedź na pytanie, co się stało z dziewczyna, którą znałaś, czyli siódmą siostrą. Maja, najstarsza z sióstr, przybywa w kierunku Pa Salta Rio de Janeiro i pomaga odkryć mylącą przeszłość rodziny. Osiemdziesiąt lat temu jej prababka Izabela, córka plantatora kawy, zaręczyła się z arystokratką, której nie kochała, na prośbę ojca. W tętniącym życiem mieście światła przygód dziewczyna spotkała ambitnego młodego rzeźbiarza. I czuła, że ​​już nigdy nic nie będzie takie samo. Czyli historia jej prababki i matki pozwoli  Mayi znaleźć sposób na znalezienie własnego szczęścia?

Trochę o fabule książki

Na prywatnym półwyspie znajduje się bajkowy zamek Atlantis w stylu Ludwika XV, a właścicielem tej nieruchomości jest tajemniczy i bogaty człowiek o pseudonimie Pa Salt. Dawno, dawno temu w Atlantydzie mieszkało sześć adoptowanych córek w różnym wieku i różnych narodowości. Dziewczynami opiekowała się Marina, która zastąpiła matkę. Kiedy przybywa do posiadłości, Marina mówi mu, że pochowano jego ojca. Natomiast kobiety są skończone, prawnik dostarcza każdy list od Pa Salto, czyli człowieka widmo. Główna bohaterka ebooka Siedem sióstr Siostra Słońca – Maja znajduje w swoim liście dziwny talerz ceramiczny i informację, że została adoptowana w Brazylii. Florian pomaga jej zaaklimatyzować się w mieście i znaleźć potencjalnych krewnych. Dziewczyna znajduje starą, zniszczoną własność, w której mieszka starsza kobieta i pokojówka. Niestety, pani domu nie wita jej. Na szczęście pokojówka potajemnie wysyła listy May od swojego kochanka, które mogą rzucić światło na przeszłość bohaterki.

Dobry obyczaj nie jest zły – opinia czytelnika

Powieść jest bardzo klimatyczna, a rodzinna saga to główna historia. Oszukała mnie magia. Przy zakupie książki nie myślałem o takiej magii. Natomiast nie kupiłbym książki, gdybym od razu wiedział, że słowo magia jest synonimem czegoś wspaniałego niż magia. Osobiście spodziewałem się, że bohaterka będzie miała nadprzyrodzone zdolności, czyli jej babcia i prababka były rasistowskimi czarownicami. Ogólnie powieść Siedem sióstr Siostra Słońca ebook jest interesująca. Jest to połączenie brazylijskiej opery mydlanej ze współczesną dynastią filmów i seriali online. Powieść pani Riley jest właściwie tajemnicza i zawiera elementy przygody. Przedwojenny nastrój w Rio de Janeiro i Paryżu można odczuć dzięki bogatym opisom miast, społeczeństw, kostiumów oraz jedzenia i picia. Natomiast autor sprytnie przemycił ciekawostki dotyczące projektu i budowy posągu, dlatego historia jest autentyczna

Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley ebook PDF

Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley doci to arcydzieło tego autora. Można powiedzieć, że urzekła czytelników na całym świecie. Jednak w Polsce książka Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley zrobiła chyba jeszcze większą furorę. Nie wszyscy lubią takie gatunki ale ten tytuł musi znaleźć się na Twojej liście do przeczytania. Możemy podziwiać tutaj naprawdę świetną fabułę. Ta książka jest świetnie napisana przez co czyta ją się z łatwością. Mole książkowe są wstanie przeczytać ją w jeden wieczór. Autor nazwa postarał się bardzo pisząc te ciekawą książkę. Wszyscy fani są ciekawy czy kiedykolwiek powstanie ekranizacja tej powieści.

Gdzie pobrać ebook Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley za darmo?

Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley moim zdaniem będzie miała jedną z najlepszych sprzedaży w tym roku. Może pobić różne rekordy. Znajdziecie ją w dobrych księgarniach, empiku i wielu innych miejsach. Natomiast jeżeli chodzi o wersję na czytnik to śmiało znajdziecie ją w naszej bibliotece online. Ludzie uwielbiają ebook Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley za wszystko. Za to, że tak przyjemnie się ją czyta, za fabułę i za bohaterów, którzy poruszają mocno naszą wyobraźnię. To ogromna dawka humoru i grozy. To z pewnością pewna zabawa uczuciami czytelnika. Właśnie dlatego ebook Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley PDF jest tak dobra!

Nielimitowane ebooki i audiobooki!

Klimat tej książki jest miejscami bardzo mroczny. Nawet Ci, któzy nie lubieją czytać stwierdzili, że to jest fenomem wśród książek. Wiele osób do czytania zaczęło używać czytników do ebooków, no Kindle od Amazon. A Wy jak? Wolicie czytać elektroniczne książki czy jednak wolicie klasyczne wersje z miękiej lub twardej okładce? Zdania na ten temat są podzielone. Gdybyście jednak chcieli pobrać Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley na swój czytnik to nie ma nic prostszego. Wystarczy szybka rejestracja, aby pobierać ebooki i audiobooki bez limitu. To jeszcze lepsza alternatywa do serwisów takich jak EmpikGo, BookBeat, Legimi, Storytel czy Virtualo. W tej bibliotece znajdziesz dużo więcej ciekawych książek, tzn ebooków.

Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley pobierz ebook EPUB, MOBI, PDF

Oczywiście Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley pdf-x jest też do pobrania w formatach epub i mobi. Jeżeli lubisz słuchać to możesz pobrać wersję Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley jako audiobook. To tak samo fajne zajęcie jak oglądanie filmów i seriali online na Zalukaj lub Zerion. Czytnik ebooków to świetny gadżet, który każdy mol książkowy powinienen mieć. Wystarczy włożyć go do torebki czy plecaka. To tak jakby zabrać na urlop całą swoją domową biblioteczke. Z tą różnicą, że tam nam się zmieści w małym plecaku. Oprócz Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley PDF znajdziesz inne tytuły tego autor nazwa. Jeżeli lubicie gatunki tego typu to wyszukujcie ebooki po kategorii. Ta biblioteka online to zbiór najlepszych dzieł najlepszych ale i niszowych pisarzy z całego świata. Możesz czytać książki autorów z Polski, USA, Meksyku, a nawet z Japonii.

N/A

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zaproszenie
Nie mój dług – Kinga Litkowiec
Kolacja z Tiffanym – Agnieszka Lingas-Łoniewska
Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti
Pieśń Nilu – Hannah Fielding
Papierowy pałac – Miranda Cowley Heller
Angry God – Julia Brylewska
Dwie drogi – K. A. Figaro
Grzeszny doktor Intensywne doznania Tom 2
Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso
Inni mają lepiej – Krystyna Mirek
Tajemnice hoteli Dubaju