Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów

Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów • Ebook • PDF

Deborah Feldman374 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
Udostępniono0
download ebook download audiobook
what going on?
Autor książki

Gdzie pobrać ebook Unorthodox Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów Deborah Feldman pdf epub mobi?

Od czasu do czasu modne stają się książki o ucieczce z zamkniętych społeczności lub otoczenia. Taka też jest książka ebook Unorthodox Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów. W przeszłości popularne były wspomnienia o ludziach, którzy opuścili sektę, a potem moda dla nich ograniczała się do scjentologów, a w ostatnich latach praca skupiła się na życiu w krajach muzułmańskich i ucieczce przed mężami arabskimi lub ich reżimami, bestsellerami. Deborah stwierdziła, że jest już o krok za daleko. Nadszedł czas, aby uwolnić się od ortodoksyjnej rodziny żydowskiej, która dobrze pasuje do tej tradycji. I choć jest to powieść bardziej kobieca niż męska, nie tylko przedstawiciele płci pięknej znajdą coś dla siebie.

Poznaj Deborah, nastolatkę, która mieszka w Nowym Jorku. Co może poczekać w tym jednym z największych i najbardziej znanych miast na świecie, domach otwartych i pełnych możliwości? Wielu, ale nikt nie spodziewałby się prawdziwego domowego więzienia. Deborah pochodzi z rodziny chasydzkiej, nie spotyka żadnych rówieśników, nie czyta książek, nie chodzi do kina, nie potrafi nawet mówić po angielsku. Religia prawosławna, tradycja, która jest prawdziwym piekłem, zmusza ją do małżeństwa i nagle wkracza w dorosłe życie. Czy potrafisz wytrzymać długo w tym koszmarze?

Powieść oparta na faktach

Ebook Unorthodox Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów Napisane przez samą Deborah. Powieść pamięci, ale także reprezentacji, która pokazuje prawdę o ortodoksyjnych Żydach. Naprawdę niewygodne, brutalne, szokujące dla wielu czytelników, ale warte poznania. Nie dotyczy to wszystkich, zwłaszcza że trudno nie sprawiać wrażenia, że ​​po wydarzeniach II wojny światowej źle jest mówić źle o Żydach, bez względu na to, co zrobili, jeśli nie używasz antysemityzmu etykieta chce zawiesić. Deborah mówi jednak, jak to jest, nie martwiąc się, czy brzmi źle, czy dobrze. Twoja książka może być dla wielu niewygodna, ale jest cenna. A jak to jest napisane?

Proste, ale przyzwoite. To nie jest dosłownie wzniosła praca, która smakuje dobrze, nie jest nudna, dobrze obsłużona non-fiction. Dla zainteresowanych tematem będzie to interesująca i satysfakcjonująca podróż do świata samotnej dziewczyny. Ona w wieku kilkunastu lat nie miała nawet podstawowego zrozumienia, w jaki sposób zmieni się jej ciało i co zrobi zrobić po spodziewanym małżeństwie. Dziewczyna, która zdecydowała się o nią walczyć i – jak można sobie wyobrazić, odkąd wydała książkę – odniosła sukces. Ale musisz odkryć ścieżkę, którą obrałeś.

Serial na Netflixie

Nie znam Netflixa, ani nie oglądam seriali online. Sięgnąłem po książkę ebook Unorthodox Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów,  ponieważ lubię prawdziwe historie z życia, ale po pierwszym rozdziale odłożyłem ją na dłużej. Wczoraj dotarłem ponownie, przyszedłem do szkolnej bohaterki i … przełożyłem ją dzisiaj, kiedy skończyłem! Zaplanowane zajęcia musiały czekać – nie mogłem się oderwać! Czytając to, musiałem dowiedzieć się, że to się dzisiaj dzieje, autor urodził się w 1986 roku! Wiem, że istnieją środowiska, które pozostają w ich kulturze, ale jest to szczególnie prawdziwe w przypadku starszego pokolenia.

Młodzi ludzie mają kontakt ze społecznością lokalną za pośrednictwem szkoły. Ale być tak odciętym od rzeczywistości? Bez telewizji, bez radia, bez Internetu – bez informacji o współczesnym świecie? Istnieje tylko kilka sekt, które odrzucają tak radykalnie nowoczesną technikę. Nadmierna demokracja w Stanach Zjednoczonych doprowadziła do takich nadużyć, że w szkole chasydzkiej praktycznie dziewczęta nie mówią po angielsku, nie mówiąc już o edukacji seksualnej. Nie dziwię się, że ukryła swój kierunek studiów przed mężem. JA.

Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów ebook PDF

Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów doci to arcydzieło tego autora. Można powiedzieć, że urzekła czytelników na całym świecie. Jednak w Polsce książka Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów zrobiła chyba jeszcze większą furorę. Nie wszyscy lubią takie gatunki ale ten tytuł musi znaleźć się na Twojej liście do przeczytania. Możemy podziwiać tutaj naprawdę świetną fabułę. Ta książka jest świetnie napisana przez co czyta ją się z łatwością. Mole książkowe są wstanie przeczytać ją w jeden wieczór. Autor nazwa postarał się bardzo pisząc te ciekawą książkę. Wszyscy fani są ciekawy czy kiedykolwiek powstanie ekranizacja tej powieści.

Gdzie pobrać ebook Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów za darmo?

Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów moim zdaniem będzie miała jedną z najlepszych sprzedaży w tym roku. Może pobić różne rekordy. Znajdziecie ją w dobrych księgarniach, empiku i wielu innych miejsach. Natomiast jeżeli chodzi o wersję na czytnik to śmiało znajdziecie ją w naszej bibliotece online. Ludzie uwielbiają ebook Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów za wszystko. Za to, że tak przyjemnie się ją czyta, za fabułę i za bohaterów, którzy poruszają mocno naszą wyobraźnię. To ogromna dawka humoru i grozy. To z pewnością pewna zabawa uczuciami czytelnika. Właśnie dlatego ebook Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów PDF jest tak dobra!

Nielimitowane ebooki i audiobooki!

Klimat tej książki jest miejscami bardzo mroczny. Nawet Ci, któzy nie lubieją czytać stwierdzili, że to jest fenomem wśród książek. Wiele osób do czytania zaczęło używać czytników do ebooków, no Kindle od Amazon. A Wy jak? Wolicie czytać elektroniczne książki czy jednak wolicie klasyczne wersje z miękiej lub twardej okładce? Zdania na ten temat są podzielone. Gdybyście jednak chcieli pobrać Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów na swój czytnik to nie ma nic prostszego. Wystarczy szybka rejestracja, aby pobierać ebooki i audiobooki bez limitu. To jeszcze lepsza alternatywa do serwisów takich jak EmpikGo, BookBeat, Legimi, Storytel czy Virtualo. W tej bibliotece znajdziesz dużo więcej ciekawych książek, tzn ebooków.

Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów pobierz ebook EPUB, MOBI, PDF

Oczywiście Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów pdf-x jest też do pobrania w formatach epub i mobi. Jeżeli lubisz słuchać to możesz pobrać wersję Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów jako audiobook. To tak samo fajne zajęcie jak oglądanie filmów i seriali online na Zalukaj lub Zerion. Czytnik ebooków to świetny gadżet, który każdy mol książkowy powinienen mieć. Wystarczy włożyć go do torebki czy plecaka. To tak jakby zabrać na urlop całą swoją domową biblioteczke. Z tą różnicą, że tam nam się zmieści w małym plecaku. Oprócz Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów PDF znajdziesz inne tytuły tego autor nazwa. Jeżeli lubicie gatunki tego typu to wyszukujcie ebooki po kategorii. Ta biblioteka online to zbiór najlepszych dzieł najlepszych ale i niszowych pisarzy z całego świata. Możesz czytać książki autorów z Polski, USA, Meksyku, a nawet z Japonii.

N/A

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Świdermajerowie – Katarzyna Chudyńska-Szuchnik
Radio-aktywna Sabała – Beata Sabała-Zielińska
Śluby (nie)posłuszeństwa. Prawdziwe życie zakonnic – Justyna Dżbik-Kluge
Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach
Kobieta na froncie – Alaine Polcz
Nie jedź tam – Adam Fletcher
Mądre matki, dobre żony. Kobiety w Korei Południowej – Małgorzata Sidz
Seryjni mordercy – Michelle Kaminsky
Matrymonium. O małżeństwie nieromantycznym
Kobiety, miłość i dżihad – Magdalena El Ghamari
O pochodzeniu czasu. Ostateczna teoria Stephena Hawkinga – Thomas Hertog
W cieniu góry. Wspomnienia Odważnej