Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza

Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza • Ebook • PDF

Maria Mamczur392 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
Udostępniono0
download ebook download audiobook
what going on?
Autor książki

Gdzie pobrać ebook Żony gejów O tym, czego nikomu się nie zdradza Maria Mamczur pdf epub mobi?

Po piętnastu latach związku Anna odkryła SMS-y od swoich młodych kochanków na telefonie męża. Ryszard wie, jak bardzo zranił Łusię, ale od lat robi wszystko, aby zapomnieć, kim był. Homoseksualistka przez dwadzieścia pięć lat – bez rozwodu. Sypialnia była okropna, ale salon i kuchnia były świetne. Różne scenariusze – podobne emocje. Załącznik. Wstyd. Niepewność. Ponieść. Gniew. To wszystko na kilku kartach ebooka Żony gejów. Czuł potajemnie kobiety i mężów, przytłaczał i niszczył poczucie własnej wartości. Temat tabu ruszony przez autorkę to jak niczym w książce Teściowe muszą zniknąć. Książka Marii Mamczur dokładnie analizuje te emocje.

Szokująca książka o gejach

Maria Mamczur, doświadczona i wielokrotnie nagradzana reporterka, stara się przybliżyć zjawisko, o którym wszyscy wiedzą, ale o którym nikt nie mówi. Daje głos kobietom, które nauczyły się, że ich mężowie lub życiowi partnerzy są gejami. Mówi także do tych, którzy świadomie wybrali związek z gejem. Autor książki ebooka Żony gejów spotyka także mężczyzn – opowiadają jej o związku z kobietą z ich perspektywy. Reporter konsultuje się z uznanymi terapeutami i seksuologami, aby zilustrować szerszy kontekst tego zjawiska. Zagłębia się w poruszające historie swoich bohaterów i bohaterów, aby lepiej zrozumieć, z czym walczą, gdy zostają w ruinie. Ale czasem też uwielbiam to, że – chociaż niepożądane – pozostaje w nich mimo wszystko. Gejowskie kobiety. Oprócz historii Nieznajomego nikt nie ujawnia historii ukrytej tożsamości.

Głos kobiet

W swoim raporcie w ebooku Żony gejów autorka daje głos kobietom i mężom, aby mogli poznać ich punkt widzenia. Wiele takich przypadków pokrywa się. Przez większość czasu ta kobieta nie wiedziała nic o chorobie swojego partnera. Dopiero po latach związku wyszła na jaw bolesna prawda. Czy taki ukochany mąż może być dobrze zamaskowany? Autorka poruszyła bardzo ważny i często omijany temat, który jest bliski naszemu społeczeństwu. Podobnie zresztą jak tematyka Żydów w serialu na Netflixie poprzedzonym dobrą książką. Powodów było kilka. Strach przed rodziną, przyjaciółmi, społeczeństwem. A przede wszystkim strach przed zaakceptowaniem siebie, swoich uczuć i emocji.

Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza ebook PDF

Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza doci to arcydzieło tego autora. Można powiedzieć, że urzekła czytelników na całym świecie. Jednak w Polsce książka Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza zrobiła chyba jeszcze większą furorę. Nie wszyscy lubią takie gatunki ale ten tytuł musi znaleźć się na Twojej liście do przeczytania. Możemy podziwiać tutaj naprawdę świetną fabułę. Ta książka jest świetnie napisana przez co czyta ją się z łatwością. Mole książkowe są wstanie przeczytać ją w jeden wieczór. Autor nazwa postarał się bardzo pisząc te ciekawą książkę. Wszyscy fani są ciekawy czy kiedykolwiek powstanie ekranizacja tej powieści.

Gdzie pobrać ebook Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza za darmo?

Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza moim zdaniem będzie miała jedną z najlepszych sprzedaży w tym roku. Może pobić różne rekordy. Znajdziecie ją w dobrych księgarniach, empiku i wielu innych miejsach. Natomiast jeżeli chodzi o wersję na czytnik to śmiało znajdziecie ją w naszej bibliotece online. Ludzie uwielbiają ebook Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza za wszystko. Za to, że tak przyjemnie się ją czyta, za fabułę i za bohaterów, którzy poruszają mocno naszą wyobraźnię. To ogromna dawka humoru i grozy. To z pewnością pewna zabawa uczuciami czytelnika. Właśnie dlatego ebook Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza PDF jest tak dobra!

Nielimitowane ebooki i audiobooki!

Klimat tej książki jest miejscami bardzo mroczny. Nawet Ci, któzy nie lubieją czytać stwierdzili, że to jest fenomem wśród książek. Wiele osób do czytania zaczęło używać czytników do ebooków, no Kindle od Amazon. A Wy jak? Wolicie czytać elektroniczne książki czy jednak wolicie klasyczne wersje z miękiej lub twardej okładce? Zdania na ten temat są podzielone. Gdybyście jednak chcieli pobrać Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza na swój czytnik to nie ma nic prostszego. Wystarczy szybka rejestracja, aby pobierać ebooki i audiobooki bez limitu. To jeszcze lepsza alternatywa do serwisów takich jak EmpikGo, BookBeat, Legimi, Storytel czy Virtualo. W tej bibliotece znajdziesz dużo więcej ciekawych książek, tzn ebooków.

Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza pobierz ebook EPUB, MOBI, PDF

Oczywiście Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza pdf-x jest też do pobrania w formatach epub i mobi. Jeżeli lubisz słuchać to możesz pobrać wersję Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza jako audiobook. To tak samo fajne zajęcie jak oglądanie filmów i seriali online na Zalukaj lub Zerion. Czytnik ebooków to świetny gadżet, który każdy mol książkowy powinienen mieć. Wystarczy włożyć go do torebki czy plecaka. To tak jakby zabrać na urlop całą swoją domową biblioteczke. Z tą różnicą, że tam nam się zmieści w małym plecaku. Oprócz Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza PDF znajdziesz inne tytuły tego autor nazwa. Jeżeli lubicie gatunki tego typu to wyszukujcie ebooki po kategorii. Ta biblioteka online to zbiór najlepszych dzieł najlepszych ale i niszowych pisarzy z całego świata. Możesz czytać książki autorów z Polski, USA, Meksyku, a nawet z Japonii.

N/A

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Już nie żyjesz. Historia bombardowania – Sven Lindqvist
Dziewczyny z Dubaju – Piotr Krysiak
Czas krwawego księżyca – David Grann
Spowiedź polskiego kata – Jerzy Andrzejczak
Motyw ukryty Z archiwum profilera
Maxima Culpa. Co kościół ukrywa o Janie Pawle II – Ekke Overbeek
Zakazana prawda – Tomasz Budzyński Wojciech Sumliński
Dziewczyny z Dubaju 2 – Piotr Krysiak
Cesarz – Ryszard Kapuściński