O krok za daleko – Harlan Coben

O krok za daleko – Harlan Coben • Ebook • PDF

Harlan Coben448 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
Udostępniono0
download ebook download audiobook
what going on?
Autor książki

Gdzie pobrać ebook O krok za daleko Harlan Coben pdf mobi epub?

Harlan Coben jest jednym z najczęściej czytanych autorów kryminałów i thrillerów tak samo jak autor kryminału Lot 202. Fani gatunku z niecierpliwością czekają na dalszą historię. Jego następna książka ebook O Krok za Daleko, trafiła w tym roku na półki księgarń. Bohaterem tej historii jest Simon Green, bogaty, uporządkowany i pozornie szczęśliwy człowiek. Niestety dotknął go problem, który prawie doprowadza go do szaleństwa. Przez długi czas szukał swojej córki Paige, która po studiach uzależniła się od narkotyków i zniknęła.

Po chwili, gdy udaje mu się ją znaleźć, jej przyjaciel Aaron staje mu na drodze. Dwóch mężczyzn zostaje skonfrontowanych, a jego córka znika bez wiadomości. Jednak Simon się nie poddaje. Sytuacja komplikuje się, gdy policja znajduje martwego Aarona. Paige znika, a na nią spada podejrzenie zabójstwa chłopca. Simon podąża za nowym przykładem, tym razem wśród dilerów narkotyków. Niestety jego żona zostaje tam zastrzelona i zapada w śpiączkę. To jednak dopiero początek przeciwności, których Simon spodziewa się znaleźć swoją córkę i odkryć prawdę.

Historia, która pochłania

Coben tworzy kolejną historię O krok za daleko ebook, która całkowicie pochłania czytelnika. Nie jestem pewien, o co chodzi z tym zjawiskiem, ponieważ jest to naprawdę prosta, nieco schematyczna historia. Autor nie utrudnia nadmiernych opisów lub tworzenia szczegółowych postaci bohaterów. Choć trzeba przyznać, że tym razem postacie są bardzo fascynujące i bardzo różne pod względem pochodzenia, przekonań lub tajemnic, które kryją. Wszystkie jego książki są czytane szybko, ponieważ autor wprowadza głównie najważniejsze elementy, które tylko rozwijają historię. Podczas akcji wyróżnia tylko najważniejsze wydarzenia z przeszłości bohaterów i tylko te, które wpływają na rozwiązania historii. Tym razem chodzi o tajemniczą sektę i dzieci jej przywódcy rozrzucone po Ameryce. Nie wylewa przysłowiowej wody, a każda czytana strona ma wpływ na wydarzenia. Autor całą historię nasycił nie tylko szybką akcją, ale także bardzo zarysowaną brutalnością, która nie była znakiem rozpoznawczym jego twórczości.

Kompozycja powieści

O krok za daleko ebook to opowieść, która nie wykracza poza gatunek, choć autor zawiera przeszłe tajemnice działania, problemy rodzinne, narkotyki, sektę i szereg okrutnych przestępstw. Jak przystało na Cobena, ta książka uzależnia i kończy się doskonałym, zadowalającym zawieszeniem. Historia nowej książki Cobena opiera się w dużej mierze na szybkich dialogach bez dodatkowych ozdób lub skomplikowanego języka. Pod tym względem historia Simona Greene’a wydaje się być doskonałą bazą dla serialu kryminalnego z elementami szaleństwa Quentina Tarantino prosto z „Once Upon a Time … in Hollywood”. Nie spodziewam się, że „One Step Too Far” znajdzie się na liście najlepszych książek roku 2020, ale prawdopodobnie będą czytelnicy wakacji, którzy zdecydują się zabrać tę pracę w podróż. A potem nie popełnią absolutnie żadnego błędu.

O krok za daleko – Harlan Coben ebook PDF

O krok za daleko – Harlan Coben doci to arcydzieło tego autora. Można powiedzieć, że urzekła czytelników na całym świecie. Jednak w Polsce książka O krok za daleko – Harlan Coben zrobiła chyba jeszcze większą furorę. Nie wszyscy lubią takie gatunki ale ten tytuł musi znaleźć się na Twojej liście do przeczytania. Możemy podziwiać tutaj naprawdę świetną fabułę. Ta książka jest świetnie napisana przez co czyta ją się z łatwością. Mole książkowe są wstanie przeczytać ją w jeden wieczór. Autor nazwa postarał się bardzo pisząc te ciekawą książkę. Wszyscy fani są ciekawy czy kiedykolwiek powstanie ekranizacja tej powieści.

Gdzie pobrać ebook O krok za daleko – Harlan Coben za darmo?

O krok za daleko – Harlan Coben moim zdaniem będzie miała jedną z najlepszych sprzedaży w tym roku. Może pobić różne rekordy. Znajdziecie ją w dobrych księgarniach, empiku i wielu innych miejsach. Natomiast jeżeli chodzi o wersję na czytnik to śmiało znajdziecie ją w naszej bibliotece online. Ludzie uwielbiają ebook O krok za daleko – Harlan Coben za wszystko. Za to, że tak przyjemnie się ją czyta, za fabułę i za bohaterów, którzy poruszają mocno naszą wyobraźnię. To ogromna dawka humoru i grozy. To z pewnością pewna zabawa uczuciami czytelnika. Właśnie dlatego ebook O krok za daleko – Harlan Coben PDF jest tak dobra!

Nielimitowane ebooki i audiobooki!

Klimat tej książki jest miejscami bardzo mroczny. Nawet Ci, któzy nie lubieją czytać stwierdzili, że to jest fenomem wśród książek. Wiele osób do czytania zaczęło używać czytników do ebooków, no Kindle od Amazon. A Wy jak? Wolicie czytać elektroniczne książki czy jednak wolicie klasyczne wersje z miękiej lub twardej okładce? Zdania na ten temat są podzielone. Gdybyście jednak chcieli pobrać O krok za daleko – Harlan Coben na swój czytnik to nie ma nic prostszego. Wystarczy szybka rejestracja, aby pobierać ebooki i audiobooki bez limitu. To jeszcze lepsza alternatywa do serwisów takich jak EmpikGo, BookBeat, Legimi, Storytel czy Virtualo. W tej bibliotece znajdziesz dużo więcej ciekawych książek, tzn ebooków.

O krok za daleko – Harlan Coben pobierz ebook EPUB, MOBI, PDF

Oczywiście O krok za daleko – Harlan Coben pdf-x jest też do pobrania w formatach epub i mobi. Jeżeli lubisz słuchać to możesz pobrać wersję O krok za daleko – Harlan Coben jako audiobook. To tak samo fajne zajęcie jak oglądanie filmów i seriali online na Zalukaj lub Zerion. Czytnik ebooków to świetny gadżet, który każdy mol książkowy powinienen mieć. Wystarczy włożyć go do torebki czy plecaka. To tak jakby zabrać na urlop całą swoją domową biblioteczke. Z tą różnicą, że tam nam się zmieści w małym plecaku. Oprócz O krok za daleko – Harlan Coben PDF znajdziesz inne tytuły tego autor nazwa. Jeżeli lubicie gatunki tego typu to wyszukujcie ebooki po kategorii. Ta biblioteka online to zbiór najlepszych dzieł najlepszych ale i niszowych pisarzy z całego świata. Możesz czytać książki autorów z Polski, USA, Meksyku, a nawet z Japonii.

N/A

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zatruty ogród – Alex Marwood
Fu#k up – Paulina Świst
Naznaczona – Anna Matusiak – Rześniowiecka
Układ – Piotr Kościelny
Bez wyboru – Agnieszka Płoszaj
Ludzie z mgły – Izabela Janiszewska
Rywal diabła – Adrian Bednarek
Na progu zła – Candlish Louise
Sobie pisani
Skazanie – Remigiusz Mróz
Wyrwa – Wojciech Chmielarz
Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński