Sobowtóry – Mark Burnell

Sobowtóry – Mark Burnell • Ebook • PDF

Mark Burnell352 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
Udostępniono0
download ebook download audiobook
what going on?
Autor książki

Gdzie pobrać ebook Sobowtóry Mark Burnell pdf epub mobi?

Fabuła Sobowtóry ebook rozpoczyna się gdy Stephanie pracuje nad tajemniczym projektem Gemini jako zabójca na służbie w tajnej agencji antyterrorystycznej. Za tą kryptonimem można ukryć wszystko: sieć terrorystyczną, międzynarodową organizację przestępczą, wielką mistyfikację. W drugim wcieleniu Stephanie prowadzi zupełnie inne, skomplikowane, chronione kłamstwem życie zwykłej kobiety, która ma dom i ukochaną. Według wielu czytelników czytanie tej książki nie należy do przyjemnych czynności. Styl Burnella jest przytłaczający, ponieważ autor pisze bardzo szczegółowo. Podczas czytania powieści często napotykałam się takie niepotrzebne zdania i szczegóły. Niestety z mojej perspektywy jest to wyczerpujące i nudne. Autor ma również tendencję do bardzo dokładnego tłumaczenia czytelnika, gdzie jest bohater. Jednocześnie używa wielu imion, których nie znam i których nie umiem nawet poprawnie odczytać.  Podobny styl kryminału jest obecny także w najnowszej pozycji Remigiusza Mroza Ekstradycja.

Więcej o bohaterce Sobowtórów

Rozwój tajemniczego projektu Stephanie splata się z jej osobistymi myślami i wspomnieniami. I tutaj muszę przyznać, że ta akcja jest trochę długa i nudna. Może z powodu częstych odniesień do historii, ponieważ wątki mieszają się bardzo często. Intymne wyznania bohaterki, które przypominają wyrwane strony pamiętników, są zdecydowanie lepsze. To dzięki pamiętnikowi poznajemy prawdziwą Stephanie w Sobowtóry ebook. Dowiadujemy się o ich uczuciach, obawach i obawach. Dowiadujemy się o ich przeszłości. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo umiejętnie nakreślono postać bohaterki. Ma własne zdanie, swoją przeszłość, ale także słabo określa przyszłość, o której marzy. I chociaż teraz jest bardzo zagubiona, szuka własnej tożsamości. Z jednej strony jest niezwykle zdeterminowana i pewna siebie, z drugiej jest słaba i delikatna. To dzieło jest bardzo indywidualne, pełne sprzeczności, co oznacza, że ​​przynajmniej niektóre jego elementy można łatwo zapamiętać.

O autorze powieści

Mark Burnell jest brytyjskim autorem wielu mocnych i mrocznych thrillerów np. Sobowtóry ebook, które zostały wydane w dziesięciu krajach. Jest bohaterem powieści Metamorfoza zemsty oraz Kameleon i Sobowtóry. Mark w książkach to profesjonalny zabójca i wykonuje rozkazy tajnej agencji rządowej pod różnymi nazwami. Przybiera fałszywe tożsamości i próbuje znaleźć wśród nich swoją własną. Wasze wyznania przeplatają się z zapartym tchem. Mark z zawodu jest pisarzem i scenarzystą. Jego debiutancka powieść The Rhythm Section jest pierwszą z serii thrillerów z udziałem Stephanie Patrick. Film już powstał, a wyprodukowała ją wytwórnia Eon. Eon to firma odpowiedzialna za franczyzę Jamesa Bonda.

Sobowtóry – Mark Burnell ebook PDF

Sobowtóry – Mark Burnell doci to arcydzieło tego autora. Można powiedzieć, że urzekła czytelników na całym świecie. Jednak w Polsce książka Sobowtóry – Mark Burnell zrobiła chyba jeszcze większą furorę. Nie wszyscy lubią takie gatunki ale ten tytuł musi znaleźć się na Twojej liście do przeczytania. Możemy podziwiać tutaj naprawdę świetną fabułę. Ta książka jest świetnie napisana przez co czyta ją się z łatwością. Mole książkowe są wstanie przeczytać ją w jeden wieczór. Autor nazwa postarał się bardzo pisząc te ciekawą książkę. Wszyscy fani są ciekawy czy kiedykolwiek powstanie ekranizacja tej powieści.

Gdzie pobrać ebook Sobowtóry – Mark Burnell za darmo?

Sobowtóry – Mark Burnell moim zdaniem będzie miała jedną z najlepszych sprzedaży w tym roku. Może pobić różne rekordy. Znajdziecie ją w dobrych księgarniach, empiku i wielu innych miejsach. Natomiast jeżeli chodzi o wersję na czytnik to śmiało znajdziecie ją w naszej bibliotece online. Ludzie uwielbiają ebook Sobowtóry – Mark Burnell za wszystko. Za to, że tak przyjemnie się ją czyta, za fabułę i za bohaterów, którzy poruszają mocno naszą wyobraźnię. To ogromna dawka humoru i grozy. To z pewnością pewna zabawa uczuciami czytelnika. Właśnie dlatego ebook Sobowtóry – Mark Burnell PDF jest tak dobra!

Nielimitowane ebooki i audiobooki!

Klimat tej książki jest miejscami bardzo mroczny. Nawet Ci, któzy nie lubieją czytać stwierdzili, że to jest fenomem wśród książek. Wiele osób do czytania zaczęło używać czytników do ebooków, no Kindle od Amazon. A Wy jak? Wolicie czytać elektroniczne książki czy jednak wolicie klasyczne wersje z miękiej lub twardej okładce? Zdania na ten temat są podzielone. Gdybyście jednak chcieli pobrać Sobowtóry – Mark Burnell na swój czytnik to nie ma nic prostszego. Wystarczy szybka rejestracja, aby pobierać ebooki i audiobooki bez limitu. To jeszcze lepsza alternatywa do serwisów takich jak EmpikGo, BookBeat, Legimi, Storytel czy Virtualo. W tej bibliotece znajdziesz dużo więcej ciekawych książek, tzn ebooków.

Sobowtóry – Mark Burnell pobierz ebook EPUB, MOBI, PDF

Oczywiście Sobowtóry – Mark Burnell pdf-x jest też do pobrania w formatach epub i mobi. Jeżeli lubisz słuchać to możesz pobrać wersję Sobowtóry – Mark Burnell jako audiobook. To tak samo fajne zajęcie jak oglądanie filmów i seriali online na Zalukaj lub Zerion. Czytnik ebooków to świetny gadżet, który każdy mol książkowy powinienen mieć. Wystarczy włożyć go do torebki czy plecaka. To tak jakby zabrać na urlop całą swoją domową biblioteczke. Z tą różnicą, że tam nam się zmieści w małym plecaku. Oprócz Sobowtóry – Mark Burnell PDF znajdziesz inne tytuły tego autor nazwa. Jeżeli lubicie gatunki tego typu to wyszukujcie ebooki po kategorii. Ta biblioteka online to zbiór najlepszych dzieł najlepszych ale i niszowych pisarzy z całego świata. Możesz czytać książki autorów z Polski, USA, Meksyku, a nawet z Japonii.

N/A

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ta druga – ebook PDF
Bez wyboru – Agnieszka Płoszaj
Rywal diabła – Adrian Bednarek
Sobie pisani
Ekstradycja – Remigiusz Mróz
Zbrodnia w Boże Narodzenie – ebook PDF
Niespokojna krew – Robert Galbraith
Ludzie z mgły – Izabela Janiszewska
Mroczne miejsca – ebook PDF
Układ – Piotr Kościelny
Furtka do piekła
Czerń Kolory zła Tom 2