Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti

Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti • Ebook • PDF

Chiara Parenti400 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
Udostępniono0
download ebook download audiobook
what going on?
Autor książki

Gdzie pobrać ebook Sztuka sięgania gwiazd  Chiara Parenti pdf mobi epub?

Bohaterka książki Sztuka sięgania gwiazd ebook przede wszystkim boi się tak długo, jak pamięta, nie doświadczyła wiele w ciągu dwudziestu pięciu lat i bardzo tęskniła, tylko ze strachu. Jej harmonogram jest zawsze taki sam, nic się nie zmienia, ponieważ uważa, że ​​jest idealny. Kiedy najbliższa przyjaciółka Sole, jej odpowiednik, zostaje zastrzelona podczas ataku we Francji, jej życie się rozpada. Jednak jej przyjaciółka naprawdę chciała, aby bohaterka w końcu opuściła strefę komfortu i dała jej prezent urodzinowy na skok ze spadochronem na krótko przed śmiercią. Zaczyna się od tego. Sole postanawia napisać na kartce listę stu rzeczy, które najbardziej ją przerażają. Maria Sole to delikatna, nieśmiała kobieta, która uwielbia książkę Duma i uprzedzenie, nie lubi się zmieniać, zbyt wielu ludzi. Od kilku lat pracuje w supermarkecie. Coś, co miało być zwykłą pracą, stało się jej sposobem na życie, bez względu na to, jak zdemontowała towary.

Inspirująca literatura obyczajowa

Sztuka sięgania gwiazd ebook to ostatnia premiera, którą mogę gorąco polecić. Świetna książka o niewiarygodnej sile, determinacji i odwadze. Bardzo cenna i przede wszystkim inspirująca lektura. Książka została napisana przez autorkę na podstawie jej własnych doświadczeń, dlatego czytanie to wydaje się tak prawdziwe i nie przesadzone. Bohaterka ma przyjaciółkę Stellę, znają się już od podstawówki i są jak siostry, z których jedna jest hitową dziewczyną, a druga typową szarą myszą. Wierzy, że miłość, która ją spotka, będzie jak duma i uprzedzenia. Atak w Paryżu zmienia wszystko. Po śmierci przyjaciółki Sole otrzymuje list, który starszy brat Massimo znalazł w pokoju zmarłego. Gdy dziewczyna ją otworzy, pojawia się prezent – skok ze spadochronem i długi list. Jest też ważne zdanie „Rób coś, co cię przeraża przynajmniej raz dziennie”. Ten list zmienia wszystko. Sole postanawia zmierzyć się ze swoimi obawami. Robi listę i co się z nią stanie?

Opinia krytyka

Musisz to przeczytać sam. Na pewno będziesz zadowolony. Idealna książka na ten czas jest tak spokojna i delikatna, że ​​łatwo się w niej zagubić. Książka bardzo mi się podobała i teraz przekazuję ją mojej matce, aby i ona mogła ją przeczytać. Następnie szwagierka mogła ją przeczytać Sztuka sięgania gwiazd ebook powinna być łatwym przerywnikiem między nieco trudniejszymi pozycjami. Niestety, ponownie stwierdzam, że w przypadku niektórych książek – lekkiej moralności – jestem albo za stara, albo za gorzka. I chociaż tematem tej powieści włoskiej autorki Chiary Parenti jest opłakiwanie utraty ukochanej osoby, przezwyciężenie lęków i wydostanie się z muszli (a fani Cassandry Clare i jej książki Czerwone zwoje magii z pewnością znajdą tutaj wspólny mianownik). Nie tego szukałam w literaturze, ale nie wykluczam, że miłośnicy lekkiej moralności pokochają czytać. To po prostu nie moja książka.

Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti ebook PDF

Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti doci to arcydzieło tego autora. Można powiedzieć, że urzekła czytelników na całym świecie. Jednak w Polsce książka Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti zrobiła chyba jeszcze większą furorę. Nie wszyscy lubią takie gatunki ale ten tytuł musi znaleźć się na Twojej liście do przeczytania. Możemy podziwiać tutaj naprawdę świetną fabułę. Ta książka jest świetnie napisana przez co czyta ją się z łatwością. Mole książkowe są wstanie przeczytać ją w jeden wieczór. Autor nazwa postarał się bardzo pisząc te ciekawą książkę. Wszyscy fani są ciekawy czy kiedykolwiek powstanie ekranizacja tej powieści.

Gdzie pobrać ebook Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti za darmo?

Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti moim zdaniem będzie miała jedną z najlepszych sprzedaży w tym roku. Może pobić różne rekordy. Znajdziecie ją w dobrych księgarniach, empiku i wielu innych miejsach. Natomiast jeżeli chodzi o wersję na czytnik to śmiało znajdziecie ją w naszej bibliotece online. Ludzie uwielbiają ebook Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti za wszystko. Za to, że tak przyjemnie się ją czyta, za fabułę i za bohaterów, którzy poruszają mocno naszą wyobraźnię. To ogromna dawka humoru i grozy. To z pewnością pewna zabawa uczuciami czytelnika. Właśnie dlatego ebook Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti PDF jest tak dobra!

Nielimitowane ebooki i audiobooki!

Klimat tej książki jest miejscami bardzo mroczny. Nawet Ci, któzy nie lubieją czytać stwierdzili, że to jest fenomem wśród książek. Wiele osób do czytania zaczęło używać czytników do ebooków, no Kindle od Amazon. A Wy jak? Wolicie czytać elektroniczne książki czy jednak wolicie klasyczne wersje z miękiej lub twardej okładce? Zdania na ten temat są podzielone. Gdybyście jednak chcieli pobrać Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti na swój czytnik to nie ma nic prostszego. Wystarczy szybka rejestracja, aby pobierać ebooki i audiobooki bez limitu. To jeszcze lepsza alternatywa do serwisów takich jak EmpikGo, BookBeat, Legimi, Storytel czy Virtualo. W tej bibliotece znajdziesz dużo więcej ciekawych książek, tzn ebooków.

Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti pobierz ebook EPUB, MOBI, PDF

Oczywiście Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti pdf-x jest też do pobrania w formatach epub i mobi. Jeżeli lubisz słuchać to możesz pobrać wersję Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti jako audiobook. To tak samo fajne zajęcie jak oglądanie filmów i seriali online na Zalukaj lub Zerion. Czytnik ebooków to świetny gadżet, który każdy mol książkowy powinienen mieć. Wystarczy włożyć go do torebki czy plecaka. To tak jakby zabrać na urlop całą swoją domową biblioteczke. Z tą różnicą, że tam nam się zmieści w małym plecaku. Oprócz Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti PDF znajdziesz inne tytuły tego autor nazwa. Jeżeli lubicie gatunki tego typu to wyszukujcie ebooki po kategorii. Ta biblioteka online to zbiór najlepszych dzieł najlepszych ale i niszowych pisarzy z całego świata. Możesz czytać książki autorów z Polski, USA, Meksyku, a nawet z Japonii.

N/A

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

365 dni – Blanka Lipińska
Inni mają lepiej – Krystyna Mirek
Nie mój dług – Kinga Litkowiec
Co wyszeptał nam deszcz – Joanna Balicka
Anyway – Paulina Świst
Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso
Tajemnice hoteli Dubaju
Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley
Zaproszenie
Grzeszny doktor Intensywne doznania Tom 2
Zepsute miasto – Mateusz Gostyński
Kolacja z Tiffanym – Agnieszka Lingas-Łoniewska