Ciche dni – Abbie Greaves

Ciche dni – Abbie Greaves • Ebook • PDF

Abbie Greaves320 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
Udostępniono0
download ebook download audiobook
what going on?
Autor książki

Gdzie pobrać ebook Ciche dni Abbie Greaves pdf epub mobi?

Ciche dni ebook to bardzo udany i zaskakująco dojrzały debiut literacki, który łączy szeroki poziom psychologiczny z elementami powieści moralnej tak jak w pokaż mi. Impulsem dla tej historii była historia o japońskim chłopcu, który nigdy nie słyszał, by jego rodzice rozmawiali ze sobą. Piękna, wzruszająca książka. Trudno uwierzyć, że to debiut. Myślałem, że główny bohater ma mroczny sekret, który sprawił, że zamilkł, ale kiedy ją poznałem, byłem bardziej przekonany, że ta książka jest prawdziwa i prawdziwa. Książka daje powód do myślenia, długo siedziałem w milczeniu.

Książka warta polecenia

Dzisiaj chciałem polecić Ci świetną książkę. Niezwykłe pod tym względem jest to, że po przeczytaniu siedzi cały czas i wierci się w twojej głowie. Nic nie możesz zrobić. I o to tu chodzi. Pierwszy krok do tej inicjatywy. Nie zawsze jest to łatwe, przez większość czasu musisz opuścić strefę komfortu, ale ten krok z pewnością będzie krokiem naprzód. Pamiętaj, że jeśli nic nie zrobisz, dużo stracisz. Książka urzeka swoją autentycznością od pierwszej strony. Dostajemy bombę, która wybuchła i musimy zmierzyć się z jej skutkami. Tak, nie ma ostrzeżenia. Ebook  ciche dni to powieść o okrutnej sile ciszy i tragicznych konsekwencjach braku komunikacji. Tak, prawdopodobnie zapytasz, co może być nie tak bez komunikacji. Przez kilka dni prawdopodobnie nic, każdy z nas czasami potrzebuje odpoczynku, czasu dla siebie, woli myśleć o czymś, niż próbować udowodnić emocje drugiej stronie.

Co nie co o fabule

To wszystko normalne, ale nie mówić przez pół roku, jeśli mieszkasz i mieszkasz z inną osobą we wspólnym gospodarstwie domowym, jest to coś złego, bardzo złego. Nie musisz być psychologiem, aby dojść do tego wniosku. Abbie Greaves przekazuje nam ważne przesłanie na stronach powieści. Ebook  ciche dni wyjaśnia, jak ważne i nawet najmniejsze gesty są wrażliwymi słowami. Uczucia należy kultywować bez względu na to, jak długo jesteśmy razem. Musisz wzniecić ogień niczym Człowiek w ogniu. Niekoniecznie chodzi o codzienne kwiaty i czekoladę, to coś więcej. Trochę łatwo i często tak trudno. Ponieważ musisz podjąć wysiłek, zaangażować się, nie puszczaj.

Ciche dni – Abbie Greaves ebook PDF

Ciche dni – Abbie Greaves doci to arcydzieło tego autora. Można powiedzieć, że urzekła czytelników na całym świecie. Jednak w Polsce książka Ciche dni – Abbie Greaves zrobiła chyba jeszcze większą furorę. Nie wszyscy lubią takie gatunki ale ten tytuł musi znaleźć się na Twojej liście do przeczytania. Możemy podziwiać tutaj naprawdę świetną fabułę. Ta książka jest świetnie napisana przez co czyta ją się z łatwością. Mole książkowe są wstanie przeczytać ją w jeden wieczór. Autor nazwa postarał się bardzo pisząc te ciekawą książkę. Wszyscy fani są ciekawy czy kiedykolwiek powstanie ekranizacja tej powieści.

Gdzie pobrać ebook Ciche dni – Abbie Greaves za darmo?

Ciche dni – Abbie Greaves moim zdaniem będzie miała jedną z najlepszych sprzedaży w tym roku. Może pobić różne rekordy. Znajdziecie ją w dobrych księgarniach, empiku i wielu innych miejsach. Natomiast jeżeli chodzi o wersję na czytnik to śmiało znajdziecie ją w naszej bibliotece online. Ludzie uwielbiają ebook Ciche dni – Abbie Greaves za wszystko. Za to, że tak przyjemnie się ją czyta, za fabułę i za bohaterów, którzy poruszają mocno naszą wyobraźnię. To ogromna dawka humoru i grozy. To z pewnością pewna zabawa uczuciami czytelnika. Właśnie dlatego ebook Ciche dni – Abbie Greaves PDF jest tak dobra!

Nielimitowane ebooki i audiobooki!

Klimat tej książki jest miejscami bardzo mroczny. Nawet Ci, któzy nie lubieją czytać stwierdzili, że to jest fenomem wśród książek. Wiele osób do czytania zaczęło używać czytników do ebooków, no Kindle od Amazon. A Wy jak? Wolicie czytać elektroniczne książki czy jednak wolicie klasyczne wersje z miękiej lub twardej okładce? Zdania na ten temat są podzielone. Gdybyście jednak chcieli pobrać Ciche dni – Abbie Greaves na swój czytnik to nie ma nic prostszego. Wystarczy szybka rejestracja, aby pobierać ebooki i audiobooki bez limitu. To jeszcze lepsza alternatywa do serwisów takich jak EmpikGo, BookBeat, Legimi, Storytel czy Virtualo. W tej bibliotece znajdziesz dużo więcej ciekawych książek, tzn ebooków.

Ciche dni – Abbie Greaves pobierz ebook EPUB, MOBI, PDF

Oczywiście Ciche dni – Abbie Greaves pdf-x jest też do pobrania w formatach epub i mobi. Jeżeli lubisz słuchać to możesz pobrać wersję Ciche dni – Abbie Greaves jako audiobook. To tak samo fajne zajęcie jak oglądanie filmów i seriali online na Zalukaj lub Zerion. Czytnik ebooków to świetny gadżet, który każdy mol książkowy powinienen mieć. Wystarczy włożyć go do torebki czy plecaka. To tak jakby zabrać na urlop całą swoją domową biblioteczke. Z tą różnicą, że tam nam się zmieści w małym plecaku. Oprócz Ciche dni – Abbie Greaves PDF znajdziesz inne tytuły tego autor nazwa. Jeżeli lubicie gatunki tego typu to wyszukujcie ebooki po kategorii. Ta biblioteka online to zbiór najlepszych dzieł najlepszych ale i niszowych pisarzy z całego świata. Możesz czytać książki autorów z Polski, USA, Meksyku, a nawet z Japonii.

N/A

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska
Angry God – Julia Brylewska
Papierowy pałac – Miranda Cowley Heller
Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso
Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti
Powrót do domu – Kristin Hannah
Anyway – Paulina Świst
Gdzie jesteś, piękny świecie
Tajemnice hoteli Dubaju
Nie mój dług – Kinga Litkowiec
Inni mają lepiej – Krystyna Mirek
Siostra Słońca Siedem sióstr – Lucida Riley