Lot 202 – Remigiusz Mróz

Lot 202 – Remigiusz Mróz • Ebook • PDF

Remigiusz Mróz
Twoja ocena: 0
0 0
Udostępniono0
download ebook download audiobook
what going on?
Autor książki

Gdzie pobrać ebook Lot 202 Remigiusz Mróz pdf epub mobi?

W środę 29 kwietnia Remigiusz Mróz poinformował czytelników, że wkrótce wyda kolejną książkę. Tym razem nowe wydanie ebook Lot 202 w twórczości autora będzie dość nowym projektem, który nie jest związany z poprzednią serią. Zwykły piątkowy wieczór w Nowej Hucie. Kamery monitorujące na skrzyżowaniu dwóch ulic rejestrują chłopca w wieku dwóch do piętnastu lat. W pliku nie ma przecznicy … Sześć lat później komisarz Agnieszka Oliwa znajduje ciało chłopca w Opolu. Wszystko wskazuje na to, że popełnił samobójstwo w szczególnie dziwny sposób. W międzyczasie samolot startuje z premierem na pokładzie Okęcia. Regularny lot do Toronto trwa dziewięć godzin i trzydzieści pięć minut. Szybko jednak okazuje się, że prawdopodobnie nigdy nie osiągnie celu … zaczyna się wyścig z czasem, a jedyną wskazówką jest chłopiec, który kiedyś zniknął na ulicach Krakowa.

Nowa książka Mroza

O czym jest nowa książka ebook Lot 202? Powieść przedstawia przypadek chłopca z Krakowa, który zaginął w nieznanych okolicznościach. Jego ciało znaleziono sześć lat po ostatniej chwili, kiedy mężczyzna został zauważony. Sprawą zajmuje się komisarz Agnieszka Oliwa z policji w Opolu. Wstępne wyniki wskazują, że chłopiec popełnił samobójstwo w noc, gdy zniknął. W tym samym czasie z warszawskiego lotniska startuje samolot, w którym lecą polscy oficerowie. Podróż do Kanady ma potrwać nieco ponad 9 godzin, ale wkrótce okazuje się, że samolot prawdopodobnie nigdy nie zakończy lotu w miejscu docelowym. Nieoczekiwanie trudny romans łączy samolot rządowy z chłopcem, którego ciało znaleziono po 6 latach. Jak sam autor ogłosił, nowa powieść Remigiusza Mroza będzie miała premierę za kilka tygodni podobnie jak książka Ja cię kocham, a ty miau. Można założyć, że tytuł będzie dostępny również w formie elektronicznej wkrótce po premierze, oprócz książki w tradycyjnej formie mobi, Epub lub PDF.

Kim jest autor?

Remigiusz Mróz jest jednym z najczęściej czytanych współczesnych polskich artystów. Niedawno pisarz znalazł się na liście najczęściej czytanych, zgodnie z ankietą Biblioteki Narodowej z 2019 r. Chociaż autor był jednym z piętnastu najczęściej czytanych przez kilka lat, w zeszłym roku skoczył na pierwsze miejsce. Olga Tokarczuk zajęła drugie miejsce, a Stephen King trzecie. Remigiusz Mróz ma między innymi kryminały, thriller, fikcję polityczną i kryminały historyczne w tym kryminał ebook Lot 202. Do cenionych czytelników należą cykl o Joannie Chyłce, trylogia Parabellum, pentalogia na Wiktor Forsta, dylemat o Damianie Wernerze, cykl o Sewerynie Zaorskim, cykl W Machtkreise, Trylogia Faroe. Możesz kupić nową książkę w sklepie Empik. Jeśli lubisz takie kryminały to ta pozycja jest właśnie dla Ciebie.

 

Lot 202 – Remigiusz Mróz ebook PDF

Lot 202 – Remigiusz Mróz doci to arcydzieło tego autora. Można powiedzieć, że urzekła czytelników na całym świecie. Jednak w Polsce książka Lot 202 – Remigiusz Mróz zrobiła chyba jeszcze większą furorę. Nie wszyscy lubią takie gatunki ale ten tytuł musi znaleźć się na Twojej liście do przeczytania. Możemy podziwiać tutaj naprawdę świetną fabułę. Ta książka jest świetnie napisana przez co czyta ją się z łatwością. Mole książkowe są wstanie przeczytać ją w jeden wieczór. Autor nazwa postarał się bardzo pisząc te ciekawą książkę. Wszyscy fani są ciekawy czy kiedykolwiek powstanie ekranizacja tej powieści.

Gdzie pobrać ebook Lot 202 – Remigiusz Mróz za darmo?

Lot 202 – Remigiusz Mróz moim zdaniem będzie miała jedną z najlepszych sprzedaży w tym roku. Może pobić różne rekordy. Znajdziecie ją w dobrych księgarniach, empiku i wielu innych miejsach. Natomiast jeżeli chodzi o wersję na czytnik to śmiało znajdziecie ją w naszej bibliotece online. Ludzie uwielbiają ebook Lot 202 – Remigiusz Mróz za wszystko. Za to, że tak przyjemnie się ją czyta, za fabułę i za bohaterów, którzy poruszają mocno naszą wyobraźnię. To ogromna dawka humoru i grozy. To z pewnością pewna zabawa uczuciami czytelnika. Właśnie dlatego ebook Lot 202 – Remigiusz Mróz PDF jest tak dobra!

Nielimitowane ebooki i audiobooki!

Klimat tej książki jest miejscami bardzo mroczny. Nawet Ci, któzy nie lubieją czytać stwierdzili, że to jest fenomem wśród książek. Wiele osób do czytania zaczęło używać czytników do ebooków, no Kindle od Amazon. A Wy jak? Wolicie czytać elektroniczne książki czy jednak wolicie klasyczne wersje z miękiej lub twardej okładce? Zdania na ten temat są podzielone. Gdybyście jednak chcieli pobrać Lot 202 – Remigiusz Mróz na swój czytnik to nie ma nic prostszego. Wystarczy szybka rejestracja, aby pobierać ebooki i audiobooki bez limitu. To jeszcze lepsza alternatywa do serwisów takich jak EmpikGo, BookBeat, Legimi, Storytel czy Virtualo. W tej bibliotece znajdziesz dużo więcej ciekawych książek, tzn ebooków.

Lot 202 – Remigiusz Mróz pobierz ebook EPUB, MOBI, PDF

Oczywiście Lot 202 – Remigiusz Mróz pdf-x jest też do pobrania w formatach epub i mobi. Jeżeli lubisz słuchać to możesz pobrać wersję Lot 202 – Remigiusz Mróz jako audiobook. To tak samo fajne zajęcie jak oglądanie filmów i seriali online na Zalukaj lub Zerion. Czytnik ebooków to świetny gadżet, który każdy mol książkowy powinienen mieć. Wystarczy włożyć go do torebki czy plecaka. To tak jakby zabrać na urlop całą swoją domową biblioteczke. Z tą różnicą, że tam nam się zmieści w małym plecaku. Oprócz Lot 202 – Remigiusz Mróz PDF znajdziesz inne tytuły tego autor nazwa. Jeżeli lubicie gatunki tego typu to wyszukujcie ebooki po kategorii. Ta biblioteka online to zbiór najlepszych dzieł najlepszych ale i niszowych pisarzy z całego świata. Możesz czytać książki autorów z Polski, USA, Meksyku, a nawet z Japonii.

N/A

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Chcę twojego życia – ebook PDF
Czerwony lotos
Przekręt – Paulina Świst
Fighter – Paulina Świst
Katharsis – Maciej Siembieda
Miner Lucia – Bernard Minier
Rzeźnik i strzyżyk – Alaina Urquhart
Sobowtóry – Mark Burnell
Skazanie – Remigiusz Mróz
Ludzie z mgły – Izabela Janiszewska
Pacjentka – Alex Michaelides
Na progu zła – Candlish Louise